» » » «Будуймо Європу в Україні» - у Чернівцях відбулась зустріч з представництвом ЄС
Інформація
  • Переглядів: 491
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 3-09-2019, 13:30
3-09-2019, 13:30

«Будуймо Європу в Україні» - у Чернівцях відбулась зустріч з представництвом ЄС

Категорія: Новини / Слайдер

Вже в третє Представництво Європейського Союзу в Україні за активного сприяння Чернівецької обласної державної адміністрації провели спільну зустріч делегацій представництва ЄС в Україні з буковинцями в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».
У сьогоднішній події прийняли участь: Корольков Станіслав, менеджер інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» Представництва ЄС в Україні, координатори цієї кампанії Тягун Аліса та Верещагін Всеволод, представники Департаменту освіти і науки, управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції обласної державної адміністрації, управління освіти Чернівецької міської ради, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, закладів загальної середньої та вищої освіти.
Основними акцентами під час зустрічі були виокремлено освітні програми, можливість стажування в країнах ЄС для студентської молоді, інформаційні ресурси Європейського союзу та проекти, зокрема Erasmus+, EU Study Days, Creative Europe та інші.
«Варто відзначити надзвичайну актуальність та важливість проведення подібних заходів, на зразок сьогоднішнього, адже саме такі зустрічі допомагають залучити якомога ширше коло зацікавленої аудиторії до формування проєвропейського вектору зовнішньої політики України та слугують популяризації євроінтеграційних процесів в Україні», - зазначила Ірина Ісопенко, в.о. директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обледжадміністрації.
Візити Представництва ЄС до Чернівецької області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які проводятьсь по всій країні з метою донесення важливості реалізації Угод про асоціацією між Україною та ЄС, підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку партнерських відносин.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (25)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше