» » » Працівники Товариства Червоного Хреста провели заняття з дітьми у таборі
Інформація
  • Переглядів: 137
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-08-2019, 14:56
6-08-2019, 14:56

Працівники Товариства Червоного Хреста провели заняття з дітьми у таборі

Категорія: Новини / Оздоровлення

Щоб життя було безпечним, потрібно не лише знати правила, дотримуючись яких можна запобігти неприємностям, треба ще й вміти правильно діяти у тій чи іншій небезпечній ситуації, щоб не завдати ще більшої шкоди. Тому 5 серпня у таборі «Безпечне життя» для дітей був теоретично-практичним. Працівники Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, котрі завітали до табору, спочатку теоретично пояснювали дітям з України та Польщі, як надавати першу допомогу потерпілим, потім демонстрували це на манекенах, а далі діти самостійно відпрацьовували здобуті навички. 
Представники Товариства Червоного Хреста намагались навчити дітей якомога більшій кількості корисних навичок. Вони пояснювали, що робити, коли людина має слабке дихання чи зовсім не дихає, як реагувати, коли хтось втратив свідомість. Фахівці демонстрували, як проводити серцево-легеневу реанімацію та непрямий масаж серця. 
Крім того, діти дізнались, як зупиняти кровотечу, накладати джгути, робити пов’язки, мобілізувати пошкоджені кінцівки. Медики навчали дітей допомоги потерпілому, пояснювали, що у такій ситуації в силах зробити дитина, щоб допомогти постраждалому до приїзду швидкої, а де потрібно виключно кваліфікована допомога лікарів. 
Часу, та й бажання у дітей загалом, було вдосталь, щоб кожен учасник табору зміг самостійно на практиці спробувати надати домедичну допомогу потерпілому. Під час цих спроб діти закріплювали свої знання, долали невпевненість, що не зможуть все зробити правильно, виховували у собі силу бути сміливим і впевнено діяти у тих ситуаціях, де необхідна їх допомога.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Червень 2020 (8)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше