» » » Завершила роботу колегія Департаменту освіти і науки облдержадміністрації
Інформація
  • Переглядів: 1280
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-06-2019, 16:28
26-06-2019, 16:28

Завершила роботу колегія Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

Категорія: Новини / Слайдер / Колегії

Сьогодні відбулася колегія Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
 
Розпочала засідання Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки, з привітань новообраного ректора Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Романа Петришина.

Про моніторинг ефективності функціонування освітнього простору та підготовки педагогічних працівників в умовах НУШ зазначила Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (матеріали додаються: 1_Monitoring26.06.2019.pptx [2.11 Mb] (cкачувань: 69)).

Оксана Гринюк, начальник відділу інклюзивної, спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, розповіла про стан та організацію корекційно-розвиткових занять у закладах освіти з інклюзивним навчанням та корекційно-відновлювальної роботи у закладах освіти обласного підпорядкування (матеріали додаються: 2_Prezentacya-korekcyna-na-kolegyu.ppt [29.35 Mb] (cкачувань: 48)).

Стан виконання рішення колегії Департаменту освіти і науки від 26.06.2018 № 2/1 «Про результати моніторингу діяльності відділу освіти, РМК Герцаївського району з питань реалізації державної політики у сфері загальної середньої освіти» проаналізувала Мар'яна Унгурян, начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації (матеріали додаються: 3_KOLEGYa-26.06.2019-vistup.pptx [1017.34 Kb] (cкачувань: 39)).

Світлана Штефуник, начальник відділу управління персоналом та організаційно-правового забезпечення Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, зазначила  про погодження кандидатур працівників галузі освіти, які претендують на присвоєння почесних звань.
 
В рамках колегії вручено подяки Департаменту освіти і науки  Чернівецької ОДА за ефективну реалізацію заходів Концепції державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»:
-управлінню освіти Чернівецької міської ради (заступник Вітковська Н.П.);
- Глибоцькій райдержадміністрації (Барарюк В.І.);
-відділу освіти молоді та спорту Путильської районної державної адміністрації (Горбан С.В.);
-відділу освіти Красноїльської ОТГ (Максимюк К.І.).

За тісну співпрацю у проведенні моніторингу освітнього процесу тренерам НУШ та членам робочої групи також вручено подяки Департаменту освіти і науки  Чернівецької ОДА: Прокоп Інні Степанівні, в.о. завідувача кафедри  педагогіки та методики початкової освіти факультету педагогіки, психології і соціальної роботи Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Піц Ірині Іванівні, доценту кафедри педагогіки та методики початкової освіти факультету педагогіки, психології і соціальної роботи Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Черкез Інні Богданівні, завідувачу кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО, Унгурян Ірині Корнеліївні, доценту кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО, Коптюк Лідії Андріївні, викладачу психології, заступнику директора з навчальної роботи педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича, Ілащук Лесі Михайлівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Чернівецької міської ради, Кобевко Аллі Пилипівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №27 Чернівецької міської ради, Матоніній Раїсі Дем’янівні, вчителю початкових класів Чернівецької ЗОШ  І-ІІІ ступенів№24 Чернівецької міської ради, Харченко Аллі Михайлівні – вчителю початкових класів Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 Чернівецької міської ради.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше