» » » Засідання Регіональної ради стейкхолдерів професійної (професійно-технічної) освіти області
Інформація
  • Переглядів: 326
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-06-2019, 15:32
21-06-2019, 15:32

Засідання Регіональної ради стейкхолдерів професійної (професійно-технічної) освіти області

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Слайдер

Сьогодні на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки проведено засідання Регіональної ради стейкхолдерів
професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області.
 
Відкрила засідання Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
 
"Сьогодні особлива увага звертається на реформу професійної освіти. В умовах розвитку ринкової економіки виникають нові кваліфікації та нові вимоги до змісту і процесу підготовки працівників. Найбільшим нашим досягненням є створення трьох навчально-практичних центрів в області та ще два, які ми плануємо відкрити",- підкреслила Оксана Михайлівна.
 
Для учасників зібрання Галиною Писаревською, заступником директора з навчально-виробничої роботи Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, презентовано перспективи розвитку Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки в умовах реформування.
 
Ярослав Ткачик, завідувач виробництва ТзОВ «Аутомотів Електрік Україна», розповів про перспективи працевлаштування, самореалізації і професійного росту для випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти на підприємстві «Аутомотів Електрік Україна».
 
Як співпрацюють заклади професійної (професійно-технічної) освіти з ВСП «Івано-Франківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» зазначив Володимир Сосна, начальник  відділу кадрів ВСП «Івано-Франківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівська Залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Про співпрацю з соціальними партнерами як шлях до якісної підготовки робітничих кадрів наголосив Сергій Сторожук, член Ради Федерації роботодавців, голова обласної галузевої організації роботодавців галузі охорони здоров'я.
 
Лілія Бурченко, заступник начальника управління освіти і науки, начальник відділу професійної освіти та ліцензування Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, розповіла про реалізацію державної політики у сфері реформування професійної освіти, а також про погодження плану регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та фахівців у 2019/20 н. р.
 
Тетяна Глуховець, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості, підкреслила, що основним фактором забезпечення гідної праці та ефективної зайнятості є професійне навчання.
 
Після засідання всі присутні мали змогу відвідати навчально-практичний центр, який буде відкритий на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше