Інформація
  • Переглядів: 277
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-06-2019, 09:57
21-06-2019, 09:57

Розпочинаємо літо англійською

Категорія: Новини / Оздоровлення / Заклади загальної середньої освіти області

Чудове довгоочікуване літо в самому розпалі. Це дивовижний час, коли діти Колінковецького ЗНЗ І-ІІІ ступенів мали чудову нагоду відвідувати шкільний мовний табір. Разом з насолодою від літніх розваг діти занурювались у море живого спілкування англійською мовою. Це саме той час, коли кожна дитина сповнена мрій, щодо найяскравішого відпочинку і в той же час здобуття нових знань. І все це дає можливість нашим вчителям іноземної мови продовжити розвиток комунікативних навичок дітей, які допомагають учням весело провести час і мати можливість спілкуватись англійською мовою. Кожен день приносить щось нове й надихає на нові звершення та реалізацію нових проектів у новому невимушеному іншомовному середовищу. 
 
У мовному таборі  діти мали  можливість спілкуватися англійською  мовою та застосовувати її у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, театральних виставах, конкурсах, тощо).
 
Табір працював за напрямком «Громадянство»  ("Global Citizenship”). Діти табору працювали в двох командах (Team " The Sun” and team "Awesome bees”) з двома вихователями (educators). Протягом всього часу учасники табору з вчителями грали та розмовляли англійською, дізнавались щось нове і створювали проекти. Щоденно діти активно брали участь в рухливих іграх на шкільних майданчиках і галявинах. Педагоги-вихователі допомагали школярам здобувати необхідні мовні навички та непомітно долати мовний бар’єр в активній співпраці з друзями,  поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком. Кожен день був присвячений одній з тем.
 
В кінці табору всі учасники складали портрет табірної зміни, обговорювали всі події, обмінювались враженнями, інформацією і фотографувались. Протягом всіх цих днів переважали рухливі форми роботи на свіжому повітрі , які змінювалися пізнавальними сесіями у класній кімнаті. Було створено декілька проектів і колажів, а також поряд з тим, діти співали пісні, створювали постери, малюнки, брали участь в спортивних змаганнях та естафетах. Завданням вихователів було показати дітям інший, відмінний від шкільного, стиль навчання, за якого увага акцентується на практичній частині й знаннях, які можна застосувати пізніше в інших сферах. Шкільний мовний табір надав можливість розкрити таланти дітей,  створити мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови, підвищити рівень мовної та мовленнєвої компетенцій дітей, допомогти дітям набути досвіду комунікативного спілкування та опановувати навички міжособистісної взаємодії та роботи в колективі.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше