» » » Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців
Інформація
  • Переглядів: 317
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-06-2019, 15:30
20-06-2019, 15:30

Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

З 10 по 13 червня 2019 року  на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді був проведений Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців.
Загалом у Зльоті взяли участь учні з числа переможців всеукраїнських конкурсів аграрного напряму позашкільної освіти, Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань – 2019», учні, вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти – учасники всеукраїнських конкурсів хімічного профілю –  понад 100 учнів з 20 областей України.
Чернівецьку область на заході представляли:
- Козменко Юлія, учениця 6 класу ЗОШ №8 м. Чернівці, вихованка гуртка «Юні господарочки» Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;
- Флоряк Вікторія, учениця 8 класу ЗОШ №24 ім. О. Кобилянської  м. Чернівці, вихованка гуртка «Юні господарочки» Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;
- Пукавка Анастасія, учениця 8 класу Малокучурівського НВК Заставнівського району;
- Шинкарюк Сусанна, учениця 10 класу Заставнівської ЗОШ №2, вихованка гуртка Заставнівського еколого-естетичного центру.
В рамках зльоту відбулась науково-практична конференція юних дослідників-природознавців, де діти з різних куточків нашої країни піднімали та обговорювали нагальні проблемні питання у сільському господарстві України, презентували наукові роботи та проекти своїх позашкільних закладів. Заслуховувалися роботи з садівництва, рослинництва, овочівництва тощо. Слід зазначити, що юні дослідники-природознавці, а саме –  Флоряк Вікторія, Козменко Юлія та Пукавка Анастасія, гідно представили результати своїх наукових досліджень і здобули  почесні треті місця та були нагороджені відповідними дипломами Національного еколого-натуралістичного центру та ТОВ «Сингента» Україна. 
 
Одним із найяскравіших вражень для дітей стали екскурсії до лабораторії компанії «Сингента» в м. Біла Церква. Керівник центру розповіла про напрямки роботи компанії «Сингента» і програму технічної підтримки «АгроГід». Співробітники лабораторії провели для юних аграріїв лабораторні практичні заняття з фітоекспертизи, ПЛР діагностики та імуноферментного аналізу рослин. Відвідувачі мали змогу дізнатися про важливість фітопатологічної діагностики посівного матеріалу, моніторинг шкідників та збудників інфекцій у період вегетації рослин й аналіз якісних показників зібраного врожаю. Організований практичні заняття дозволили учням провести діагностику рослин за сучасними методиками, а також визначати хвороби та шкідники за симптоматичними ознаками й ідентифікувати збудника під мікроскопом.
На селекційні станції компанії «Сингента» школярі ознайомилися з усіма етапами закладання та проведення польових дослідів відповідно до сучасних методик. Учні побували на дослідницьких поліях, ознайомилися з великою кількістю зразків гібридів сільськогосподарських культур. Також юні дослідники ознайомились із сучасною сільськогосподарською технікою, з технологією та приладами для протруєння насіння, а також з сучасними засобами для внесення пестицидів.
За програмою заходу  юннати України ефективно і цікаво провели час в науково-освітніх та просвітницьких установах: відвідали практикуми в Національному ботанічному саду ім. Гришка НАН України; побували на видовищному навчально-розважальному шоу Музею популярної науки і техніки «Експериментаніум»; переглянули виставу «Маруся Чурай» у Національному академічному театрі оперети, відвідали виставкові об’єкти та науково-дослідницькі лабораторії Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та історичні місця столиці.
Для керівників делегацій, в рамках Зльоту, проводився курс навчання «STEM-освіта» з агробіологічного напрямку, за успішне проходження якого були видані сертифікати відповідного зразка.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше