» » » "Фольклор як першоджерело сучасних видів мистецтва"
Інформація
  • Переглядів: 1795
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-11-2011, 11:42
8-11-2011, 11:42

"Фольклор як першоджерело сучасних видів мистецтва"

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, за участі заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання ГУОН ОДА Л.М.Тарангул, у приміщенні Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбулося відкриття обласного семінару-практикуму керівників гуртків фольклорного жанру «Фольклор як першоджерело сучасних видів мистецтва».
Любов Тарангул від імені начальника Головного управління привітала всіх присутніх і зазначила: «Буковина – це перехрестя всіх доріг, кожна з яких відображає свої національні традиції. Робота цього семінару спрямована на вироблення напрямів основних стратегій, за якими буде розвиватися фольклор нашого краю. Керівники фольклорних колективів через всі терени мають зберегти те, що передається нам з діда-прадіда».
Любов Миколаївна вручила подяки Головного управління освіти і науки облдержадміністрації за участь у обласному семінарі-практикумі Я.С.Осовській, керівнику фольклорного колективу «Гуцулочка» та В.Т.Тищенко, вчителю музики Лукавецького ЗНЗ Вижницького району.
На відкритті також були присутні: Л.В.Касьянчук, директор ЧОЦЕВ «Юність Буковини», Т.А.Мінченко, методист українознавства науково-методичного центру виховної роботи ІППО ЧО.
Дослідницькою роботою по збору матеріалів для поповнення репертуару фольклорних колективів поділилась з учасниками семінару методист українознавства обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Тамара Антонівна Мінченко. Під час виступу вона презентувала керівникам значну кількість книжкових видань для впровадження у роботі.
Практичний психолог ЧОЦЕВ «Юність Буковини» Корчак І.П провела з учасниками семінару тренінг «Профілактика «синдрому емоційного вигорання» у педагогічних працівників», участь в якому сприяла розкриттю професійного потенціалу кожного керівника, формуванню впевненості у своїх силах.
Слухачі семінару ознайомились з практичним досвідом діяльності фахівців, які разом із дитячими колективами продемонстрували високий рівень майстерності та справили на присутніх позитивне враження:
- М.Г.Пупченко – викладач Чернівецького училища мистецтв ім.Сидора Воробкевича, керівник зразкового художнього колективу народного танцю «Буковина» ЧОЦЕВ «Юність Буковини»
- Д.І. Андрусяк– викладач Чернівецького училища мистецтв ім. Сидора Воробкевича
- Г.С.Зварич – керівник фольклорного колективу «Калинове намисто» Южинецької ЗОШ Кіцманського району
- П.Д. Колісник– директор театру-студії «Голос» та керівник народного фольклорного театру-студії «Гердан» А.М.Циганок.
Під час проведення круглого столу учасники обоворили проблемні питання роботи фольклорних колективів закладів освіти, шляхи їх вирішення та позитивно оцінили роботу семінару-практикуму. За результатами проведення семінару прийняті рекомендації.
Всі учасники отримали пакет документів з матеріалами семінару для практичного використання в роботі.

Додаток таблиці: tablici-do-seminaru.doc [45.5 Kb] (cкачувань: 19) tablicya-3.doc [33.5 Kb] (cкачувань: 15)

"Фольклор як першоджерело сучасних видів мистецтва"
"Фольклор як першоджерело сучасних видів мистецтва"
"Фольклор як першоджерело сучасних видів мистецтва"
"Фольклор як першоджерело сучасних видів мистецтва"
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Березень 2020 (82)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше