» » » Буковинський центр мистецтв – джерело збереження народних традицій
Інформація
  • Переглядів: 1026
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-06-2019, 12:35
20-06-2019, 12:35

Буковинський центр мистецтв – джерело збереження народних традицій

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області / Слайдер

Позашкільний  навчальний заклад «Буковинський центр мистецтв» є зразком норм поведінки, хореографічної культури українського народу, сприяє розвитку національної свідомості, патріотичних почуттів.
 
Буковинський центр мистецтв отримав  творчий спадок на базі 55 річного ансамблю танцю «Смеречина» який потужно розвиває, втілює та примножує національно-мистецьке джерело та поповнює духовну свідомість. Це науково-дослідний заклад, який займається вивченням і збереженням хореографічного фольклору та традицій Буковинців, Гуцулів, Бойків, Лемків, Волинян.  

Протягом п’яти навчальних років за рахунок коштів обласного бюджету відремонтовано та облаштовано три хореографічні класи, Студію «Театрального мистецтва», Студію «Образотворчого мистецтва», проведено ремонт кімнати відпочинку для вихованців закладу, облаштовано костюмерну в якій встановлено пральну машину, проведено водопостачання та водовідведення,  роздягальню, закуплено цифрове фортепіано, акордеон, звукове - концертне обладнання, сценічні костюми та взуття. 
 
Про високий рівень виконавської майстерності вихованці студій свідчать численні перемоги на фестивалях та конкурсах. Тільки за останній навчальний рік вихованці «Буковинського центру мистецтв» здобули 16 нагород з яких 4 Гран-прі.

Ансамбль має тенденцію розвитку, який має прекрасні багатовікові народні традиції, передає історичну цінність майбутньому поколінню виховуючи на кращих зразках української культури. Вихованці закладу - патріоти які, як зернинки перетворяться на золоте «Колосся» великої держави – Україна.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше