• Дата: 19-06-2019, 16:56
19-06-2019, 16:56

Чемпіонат Чернівецької області з пішохідного туризму

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області / Молодь та спорт

09 - 14 червня 2019 року відбулися 63 обласні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді старшої вікової групи 2002-2006 років народження. Змагання відбулися в мальовничому куточку Буковинських Карпат на околицях міста Вижниця.

Змагалися спортсмени на дистанціях ІІІ класу: «Смуга перешкод» особисто-командна та «Крос похід» командна. Під час змагань учасники продемонстрували хорошу фізичну підготовку, спритність, витривалість та високий рівень туристської майстерності.

Серед юнаків на дистанції «Смуга перешкод» перемогу здобув Андрій Лукій, вихованець Сторожинецького ЦДЮТ, друге місце здобув Павло Дудка, третю сходинку посів - Дмитро Ткач обидва є вихованцями Глибоцького ЦТКСЕУМ.

Серед дівчат чемпіонкою області стала Світлана Храновська – вихованка Глибоцького ЦТКСЕУМ, срібло виборола Тетяна Симинюк з міста Чернівців, бронзову медаль здобула Валентина Дущак представниця Глибоцького ЦТКСЕУМ.

У командному заліку, до якого зараховувалися 4 кращі результати хлопців та 2 кращих результати дівчат, впевнено перемогу отримала команда Глибоцького району, друге місце виборола команда Новоселицького району, представники Сторожинецького району посіли третю сходинку.

У цікавій та напруженій боротьбі переможцями 63 обласних змагань з пішохідного туризму серед учнівської молоді у загальнокомандному заліку на дистанціях ІІІ класу стали учасники команди Глибоцького району, тренер команди – Дмитро Вікторович Сандул; на другому місці спортсмени Сторожинецького району, тренер – Світлана Михайлівна Дробницька; третє місце посіла команда Сокирянського району, тренер – Микола Миколайович Гонца. Переможців змагань нагороджено кубками, медалями, грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА та грошовими сертифікатами  магазину «Gorgany» - директор Іван Киселиця.

Роботу ГСК очолював Головний суддя, керівник гуртків з пішохідного туризму Чернівецького ОЦТКЕУМ – Андрій Васильович Федорюк, службою секретаріату керувала головний секретар, методист ЧОЦТКЕУМ – Альбіна Василівна Стріхар, цікаві дистанції спланував і реалізував у життя заступник головного судді з дистанцій, керівник гуртка з пішохідного туризму – Павло Дмитрович Ткачук та його браві хлопці з служби дистанцій. Об’єктивне та професійне суддівство змагань забезпечила суддя з суддівства, керівник гуртків Глибоцького ЦТКСЕУМ Наталія Василівна Шелепюк, забезпечення спортивними картами, програмне обчислення результатів та комп’ютерний супровід здійснював заввідділом ЧОЦТКЕУМ – Ігор Анатолійович Омельченко, безпеку 63 обласних змагань з пішохідного туризму забезпечував суддя з безпеки, начальник Гірського пошуково-рятувального відділення Аварійно-рятувальної частини, Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області Володимир Віколович Дячук.