Інформація
  • Переглядів: 1217
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-06-2019, 12:39
13-06-2019, 12:39

Вітаємо Аллу Гайсан з почесною нагородою!

Категорія: Новини / Слайдер / Гордість освіти

Алла Гайсан – директор навчально-виховного комплексу «Соломон». Алла Омельянівна креативний, ініціативний освітній менеджер, виступає трансформатором оновленого змісту освіти, освітніх технологій, форм та методів навчання, виховання й розвитку особистості, а також є співавтором оригінальної освітньої системи виховання підростаючого покоління.   

З ініціативи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та підтримки депутатського корпусу від Чернівецької області премією Верховної Ради України нагороджено Аллу Гайсан, директора навчально-виховного комплексу "Соломон".

« НВК «Соломон» - один з найпотужніших закладів освіти міста Чернівці. У Всеукраїнському рейтингу за результатами предметних олімпіад серед приватних шкіл заклад посів перше місце. Пріоритетними завданнями діяльності навчального закладу є виховання молодого покоління в дусі християнських моральних цінностей, в дусі патріотизму та любові до родини та української землі. А основний підхід в навчально-виховному процесі ґрунтується на трьох принципах: сучасність, індивідуальний підхід та християнська атмосфера! Вірю, що не одне покоління школярів отримає якісну освіту в нашому закладі, яка ґрунтується на засадах духовно-моральних цінностей», - зазначає Алла Омельянівна.

7 червня 2019 року Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вручив нагороди найталановитішим педагогічним працівникам, молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2018 рік.

«Верховна Рада України ставила за мету піднести роль та авторитет педагога в суспільстві, підвищити престижність праці вчителя, вихователя, майстра виробничого навчання, керівника гуртка», - уточнив він і підкреслив , що вручення цієї премії стало хорошою традицією - цього року премія вручається вже вдесяте!

Довідково. Щорічна премія Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів заснована Верховною Радою України у 2006 році з метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві, заохочення педагогічних працівників до творчої, результативної праці та підвищення престижності вчительської професії.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (92)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше