» » » Відкриті змагання зі спортивного туризму «Х Буковинські екстремальні ігри (пошуково-рятувальні роботи)»
Інформація
  • Переглядів: 1673
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-11-2011, 08:52
8-11-2011, 08:52

Відкриті змагання зі спортивного туризму «Х Буковинські екстремальні ігри (пошуково-рятувальні роботи)»

Категорія: Навігація / Новини

5 листопада 2011 року в районі міського пляжу м.Чернівців „Гідропарк” відбулися відкриті змагання зі спортивного туризму «Х Буковинські екстремальні ігри - 2011». На змагання прибуло 15 команд з Сторожинецького, Глибоцького, Новоселицького районів, турклуб «Пілігрим», ЗОШ №25, Чернівецького ОЦТКЕУМ.
Головним суддею змагань був президент федерації спортивного туризму Чернівецької області, суддя національної категорії В.В.Скрипник.
Змагання проводилися на видових дистанціях: велосипедного, пішохідного, спелеологічного, гірського туризму та спортивного орієнтування. Спортивна програма змагань відбувалася в форматі гонки з контрольним часом 3 та 6 годин. Учасники долали дистанцію у послідовності взяття етапів, що складались з: розпалювання багаття, в’язання вузлів, кидання рятувального кінця, фігурного водіння велосипеду, орієнтування в заданому напрямку, транспортування умовно потерпілого в коконі, переправи по колоді, велотріалу, жердин, руху маятником, долікарської допомоги та багатьох інших етапів спортивного туризму. Загальна довжина дистанції склала більше 10 км. Учасники змагань мали змогу вибирати для себе певні етапи, які відповідали їхньому рівню підготовки та кваліфікувалися від І до IV класу. Перешкоди були розкидані у різних частинах Припрутьської частини міста.
Від ОЦТКЕУМ були представлені три команди під керівництвом методиста ОЦТКЕУМ А.В. Кіс та керівника турклубу «Пілігрим” – вчителя ЗОШ №37 м.Чернівців О.Р.Кіндрата. До складу команд увійшли гуртківці центру: Євген Фештрига, Валентин Мангер, Вілен Погосян, Даніел Лукенюк, Ігор Москалюк та інші. Разом з дітьми у складі команд приймали участь керівники гуртків ОЦТКЕУМ Володимир Майданський та Інна Сиротюк. Учасники команд ОЦТКЕУМ проявили на дистанції фізичну витривалість та високий рівень спортивної майстерності. На всіх технічних етапах ІV класу з самонаведенням вони відпрацювали без жодного штрафу. Безумовно, це результат праці тренерів – керівників гуртків ОЦТКЕУМ.
У забезпеченні об’єктивного, неупередженого, кваліфікованого суддівства брали участь працівники ОЦТКЕУМ: Т.В.Дребот, С.В.Качуляк, І.Г.Іващенко, Я.О.Лотоцький, Н.О.Доманчук, О.І.Кілінський, І.А Омельченко. та В.В.Меленко Детальнішу інформацію (підсумкові протоколи) про змагання можна буде переглянути на сайті www.sadnysta.соm.ua.

Відкриті змагання зі спортивного туризму  «Х Буковинські екстремальні ігри  (пошуково-рятувальні роботи)»
Відкриті змагання зі спортивного туризму  «Х Буковинські екстремальні ігри  (пошуково-рятувальні роботи)»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше