Інформація
  • Переглядів: 156
  • Автор: Moderator
  • Дата: 4-06-2019, 16:42
4-06-2019, 16:42

«Юність Буковини» - радість для родини!

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

У перший день літа Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини» святково проводжав черговий навчальний рік, який був  як завжди насиченим, цікавим і сповненим незабутніми враженнями та емоціями.  Адже талановиті вихованці брали участь у багатьох міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах, де займали призові місця. Протягом року діти  своїми майстерними виступами яскраво доповнювали різні важливі культурно-мистецькі заходи міського та обласного рівнів. Були й невід'ємною креативною частиною багатьох концертів рідного Центру. Тому звітний концерт – це творчий підсумок здобутків та досягнень  старанних гуртківців.
 
Темою святкового заходу був тісний зв'язок двох важливих етапів людського життя – дитинства та юності. На сцені ведучі між собою вели цікаву дискусію в грайливій формі щодо того, як краще – бути дитиною чи бути дорослим. Врешті дійшли висновку, що кожний день дивовижний та неповторний, тому не потрібно поспішати дорослішати чи сумувати за безтурботним дитинством. До того ж кожному життєвому етапу  властиві свої переваги та недоліки. Головне, не шкодувати за минулим та вірити у гарне майбутнє. 
                   
У звітному концерті взяли участь – кращі з кращих, талановиті гуртківці, які своєю наполегливою працею досягли високих результатів. Розпочали свято вихованці гуртка художньо-сценічного слова «Паросток» під керівництвом  Наталії  Боднарюк з театральною композицією «Увесь світ -  театр». Вокальні ліричні композиції виконували вихованці гуртків «Мрія» (керівник Світлана Літовська) та «Колорит» (керівник Ірина Кабачій). Запальні,  яскраві та колоритні танці демонстрували гуртківці «Артеміди» (керівник Вікторія Приходько), «Тріумфу» (керівник Кактерина Русецька), «Україночки» (керівник Яніна Олійник) та «Гармонії» (керівник Наталія Клим). Натомість вихованці гуртків класичного танцю «Арабеск» (керівник Галина Пупченко) та «Дивертисмент» (керівник Віра В'юга) вразили глядацький зал витонченістю, романтичністю та ніжністю. Особливо зворушливим був вальс у виконанні вихованців гуртка бально-спортивного танцю «Молодість» (керівник Ірина Ковальська). Також дуже проникливим видалося декламування вірша Олени Теліги «Вальс» вихованкою гуртка художньо-сценічного слова «Паросток». 
         
Художні номери повністю розкрили тему святкового заходу – веселі та безтурботні як дитинство і мрійливі та ніжні як юність. Також концертна програма була вдало доповнена тематичними слайдами. Глядачі з захопленням розглядали картинки та з цікавістю спостерігали за тим, що відбувалося на сцені.
           
Кульмінаційним моментом заходу стало нагородження. З привітальним словом  до випускників та вихованців звернулася директор Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» Лада Василівна Касьянчук Під гучні оплески очільниця позашкільного закладу вручила випускникам свідоцтва, а батькам, працівникам закладу та найкращим вихованцям подяки. Після чого пролунав гімн випускників, а гуртківці «XXI  століття» (керівник Тетяна Любко) запалили глядацький зал драйвовим танцювальним номером «Тримаємо ритм». 
             
Завершився звітний концерт традиційним виконанням гімну «Юність Буковини». «Юність Буковини» - радість для родини! - це не гасло, це життєве кредо всіх мешканців нашого закладу.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше