» » » Нарада-семінар з вчителями фізичної культури щодо нових форм роботи з учнями закладів загальної середньої освіти
Інформація
  • Переглядів: 129
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-05-2019, 12:37
21-05-2019, 12:37

Нарада-семінар з вчителями фізичної культури щодо нових форм роботи з учнями закладів загальної середньої освіти

Категорія: Новини / Заклади загальної середньої освіти області

На виконання доручення наданих головою Чернівецької обласної державної адміністрації за результатами апаратної наради 06.05.2019 обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведено нараду-семінар з вчителями фізичної  культури щодо нових форм роботи з учнями закладів загальної середньої освіти.
Працівники обласного віддання надали учасникам наради,  щодо проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Cames», ознайомили з програмою та формою проведення.
Вчителі побачили обласні фінальні змагання переможців попередніх змагань. Фінальну четвірку склали команди Сокирянської гімназії, Новоселицької ЗОШ № 3 І-ІІІ ст., опорного закладу Сторожинецькій ліцей та заклад загальної середньої освіти № 33 м. Чернівці. Змагання пройшли цікаво і напружено, емоції були надзвичайні. У змаганнях за чемпіонство зустрілися команди Сокирянської гімназії та опорного закладу Сторожинецького ліцею. Відчайдушна боротьба йшла за перемогу у кожній естафеті. І тільки завдяки перемозі у останній чемпіоном обласних фінальних змагань стали учні опорного закладу Сторожинецького ліцею. Третє місце посіли учні закладу загальної середньої освіти № 33 м. Чернівці, четверте – Новоселицька  ЗОШ № 3 І-ІІІ ст. Всі команди нагороджені грамотами, медалями та кубками обласного відділення. 
Голова обласної федерації корфболу (різновид баскетболу) В.Барчук зі своїми учнями і вчителями ЗОШ № 33 м. Чернівці дали майстер-клас щодо нового виду спорту, як навчального модуля, продемонстрували обладнання та інвентар та провели двохсторонню гру.
Викладач факультету фізичної культури та здоров’я людини Ю.Ячнюк з студентами продемонстрував гру у бадмінтон, як навчального модуля з фізичної культури в закладах загальної середньої освіти і також провели двохсторонню гру згідно правил.
На думку  учасників семінару нові форми роботи значного підвищать інтерес учнів до фізичної культури і ведення здорового способу життя.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше