Інформація
  • Переглядів: 1827
  • Автор: Moderator
  • Дата: 7-11-2011, 09:51
7-11-2011, 09:51

Відзначення 93-ої річниці Буковинського віча

Категорія: Навігація / Новини

«Хочемо до України!» – саме так звучало тисячоголосе прагнення 3 листопада 1918 року у Чернівцях, засвідчуючи соборність української нації. Учасники Буковинського віча домоглися здійснення конституційним шляхом права народу на національно-державне самовизначення і проголосили на всю Європу своє споконвічне бажання «прилучення австрійської частини української землі до України».
3 листопада, рішенням Чернівецької обласної ради народних депутатів визначений регіональним святом возз’єднання. Щорічно, до цього свята у Вищому професійному училищі радіоелектроніки проводяться виховні заходи. На відзначення 93-ої річниці Буковинського віча проведені тематичні години спілкування, на яких учні довідались про організацію і проведення цього велелюдного зібрання та його історичне рішення, а також подивилися документальні кадри з науково-пізнавальної програми «Невідома Україна» (серія «Бранці центральної Європи»).
Учням було представлено збірник «Народне віче Буковини» та матеріали преси про цю подію. В бібліотеці училища була організована тематична виставка літератури і преси з відповідної тематики.
Вшанування таких видатних сторінок українського відродження має важливе значення у вихованні в учнів патріотизму та почуття причетності до історії своєї держави.

Відзначення 93-ої річниці Буковинського віча
У Чернівецькому професійному будівельному ліцеї також проведено заходи з нагоди відзначення 93-ої річниці Буковинського Віче.
3 листопада викладачем історії – Л.В.Рябовою, була проведена тематична лінійка приурочена даній темі; о 14 .00 цього ж дня, учні ліцею відвідали Краєзнавчий музей, де була проведена екскурсія на тему: "Становлення Чернівецької області" та " Буковинське віче".
Бібліотекарем ліцею – Г.В.Савчук представлена виставка літератури та періодичних видань, для кращого висвітлення історичних подій того часу;
вихователями гуртожитку – Н.О.Меленко, О.А Козак., Ю.Є.Влад проведено тематичні бесіди "Ці дні у нашому сьогоденні" з учнями, які проживають в гуртожитку.


Минулого тижня серед засуджених Сокирянської виправної колонії (№67) відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області проведено тематичні години до 93-ої річниці буковинського народного віча.
У проведенні заходів взяли участь: завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти Сокирянської РДА М.Ф.Танас, заступник начальника установи по соціально-виховній та психологічній роботі В.Є.Грабовський, старший інспектор соціально-психологічного відділу С.В.Дехтяр, психолог установи Р.А.Цвинтарний та педагогічні працівники навчального центру.

Відзначення 93-ої річниці Буковинського віча
Відзначення 93-ої річниці Буковинського віча
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (48)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше