» » » Як провели Тиждень духовності учні Чернівецького професійного ліцею сфери послуг
Інформація
  • Переглядів: 293
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-05-2019, 11:12
17-05-2019, 11:12

Як провели Тиждень духовності учні Чернівецького професійного ліцею сфери послуг

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

З метою формування духовності як провідної якості особистості учнів, підвищення якості виховного простору у закладі професійної освіти у дусі національно-патріотичного виховання, на засадах християнських та загальнолюдських цінностей, у ліцеї з 13 травня по 18 травня пройшли заходи у рамках проведення Тижня духовності.

13 травня керівниками навчальних груп розпочато виховну справу на тему: «Добрі справи християнина» духовним Гімном України: «Боже великий Єдиний» та спільної молитви за Героїв Небесної Сотні та полеглих воїнів, які віддали життя за нашу Батьківщину та рідний народ.
Увагу учнів та педагогів привернула створена тематична експозиція «Духовно-моральні цінності». Цікаво та змістовно організований та проведений вихователем гуртожитку Моляр Ж.О. виховний захід «Материнство - довічна посада» у приміщенні 21 філіалу міської бібліотеки.
Представники учнівського парламенту ліцею брали участь у Квесті серед лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста «Любов до Батьківщини починається з родини». Практичним психологом Харівською С.В. проведено тренінгове заняття за навчальною програмою «Дорослішай на здоров’я» на тему «Моя сім’я – моя фортеця». Керівником гуртка «Благовіст» Грінческу Г.В. проведено круглий стіл «Біблія – джерело духовних цінностей». Викладачем основ християнської етики і моралі Чиж С.М. проведений урок духовності «Християнські цінності як фундамент формування особистості».
Відзначаючи Всесвітній день вишиванки учнівський та педагогічний колективи ліцею прийшли до навчального закладу у вишиванках, символізуючи символ української душі, а учні груп №8 та№13 у вишиванках та з роздрукованими фото політв’язнів у супроводі керівників долучилися до флешмобу «Вишиванка – одяг вільних» на Соборній площі міста. 
Учні ліцею разом з керівниками оформили виставку стіннівок «Знай про Європу більше». 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (54)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше