» » » Учні Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки представили театралізовану постановку «Шануй батька і Бога, буде тобі крізь дорога»
Інформація
  • Переглядів: 306
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-05-2019, 17:03
15-05-2019, 17:03

Учні Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки представили театралізовану постановку «Шануй батька і Бога, буде тобі крізь дорога»

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка

Є скарби, заховані глибоко в землю, є розташовані на поверхні, що передаються з покоління в покоління, чаруючи людську душу. До таких скарбів належать: пам’ять роду, його звичаї, традиції, мамина пісня, батьківська хата, бабусина вишиванка, дідусева казка – вся наша родовідна пам’ять, наші символи, наша історія. 
Ми маємо пам’ятати й шанувати їх, адже це означає знати свій народ, хто ми, чиїх батьків діти. Звичаї і традиції українського народу, ті знання  – це основа духовності нашої нації, наш генетичний код. Ми маємо знати своє минуле, щоб бути гідними майбутнього.
 
Сьогодні учні Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки представили надзвичайно емоційну театралізовану постановку на основі Божих заповідей «Шануй батька і Бога, буде тобі крізь дорога». Всі гості мали змогу поринути у чарівну атмосферу звичаїв та традицій українського народу та найголовнішої духовної цінності кожної людини – сім`ї.
 
"Найважливіша цінність – це родина. З неї починається все. Велика радість – це люблячі мама і тато, турботливі дідусі та бабусі. Тому цінуйте, любіть своїх рідних. Вони ваша опора та підтримка. Пам’ятайте, що земля без води – мертва, а людина без сім’ї – пустоцвіт!", - підкреслила Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки.
 
Із перших днів нашого життя нас завжди опікують тато й мама. Вони нам співають колискові, вчать ходити, вимовляти перші слова, взувати черевики, застібати  ґудзики. Але головна наука, яка прививається з дитинства – це любов до Батьківщини, яку дитина вбирає з молоком матері.
 
Учасники даної постанови намагалися донести до глядача всю нашу родовідну пам’ять, наші символи, нашу історію, основу духовності нашої нації, наш генетичний код. Також материнський вишитий рушник, душа нашого народу, артефакт, який засвідчує самобутність нашої нації, глибину духовності наших предків, адже всі малюнки на рушниках є знаками і символами, значення яких відоме і сьогодні матерям, які вишивають рушники, благословляють ними своїх дітей. 
 
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше