Інформація
  • Переглядів: 359
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-05-2019, 13:39
15-05-2019, 13:39

Європа починається з тебе

Категорія: Новини / Слайдер

15 травня 2019 року  на базі Чернівецької гімназії №3  проведено Всеукраїнський відкритий онлайн-урок "Європа починається з тебе”, присвячений Дню Європи. Перший відкритий євроурок одночасно сьогодні дивилися близько 4 тисяч користувачів. До нього приєдналися 2164 українські школи. Провів урок відомий український тележурналіст Майкл Щур.

Захід відвідали також Михайло Павлюк, в.о. голови обласної державної адміністрації та Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

«Людське життя ? це великий дар Божий. Адже життя дає нам змогу реалізувати себе, спробувати все, про що мрієш, відчувати найдивовижніші почуття. Св. Августин виголосив таку фразу: Бог, створив тебе без тебе, однак спасти тебе без тебе не може. Ми маємо розуміти цінність кожної особи на землі -  людини як неповторної індивідуальності. Сьогодні ми не просто ідемо у Європу, ми і є Європа. Ще за  часів Київської Русі дочка Ярослава Мудрого Анна своїм глибоким розумом, красою, духовністю і освіченістю cправляла незабутнє враження на європейців, оскільки була дружиною французького короля. Онука Володимира Мономаха Євпраксія стала першою жінкою в Європі, яка написала науковий трактат «Мазі» — першу відому медичну працю. Тому, ми сміливо можемо сказати, що ми повертаємося до Європи», - зазначила Оксана Михайлівна.

Під час онлайн-уроку з учнями поспілкувалися Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе  та перша заступниця Міністра інформаційної політики Еміне Джеппар, які просто та цікаво розказали дітям про європейські демократичні цінності та європейську інтеграцію України.
 
Довідково. Організаторами є Міністерство інформаційної політики України, Офіс Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Міністерство освіти та науки України за підтримки проекту ЄС «Association4U» та Google Україна.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Червень 2020 (8)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше