Інформація
  • Переглядів: 1622
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-01-2011, 13:02
17-01-2011, 13:02

"Сільська школа – це ренесанс моєї душі"

Категорія: Навігація / Новини

14 січня 2011 року всі дороги вели до невеличкого села Щербенці, що на Новоселиччині.

П’ятдесятирічний ювілей навчального закладу зібрав у сільському Будинку культури всіх, хто причетний до її історії і сьогодення: вчителів, учнів, батьків. На святі було дуже багато гостей: начальник Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Михайло Йозефович Бауер, голова Новоселицької райдержадміністрації Деомид Федорович Шова, начальник відділу освіти Діна Віссаріонівна Романчук, голова райкому профспілки працівників освіти і науки Лілія Іванівна Єремейко, заступник начальник відділу освіти Оксана Іванівна Обершт, сільський голова Петро Федорович Бабич, меценати, випускники тощо. І всі зичили навчальному закладу села Щербинці успіхів і процвітання.

Складно перерахувати всі щемливі моменти, що чекали на присутніх. Особливо запам’ятається привітання головного освітянина області.

У своєму вітальному слові начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації відзначив вагому роль сільської школи у розвитку освітньої галузі області. За словами головного освітянина області керівники освітніх структур області частіше мають виїжджати до сільських шкіл, це забезпечить їм справжнє спілкування з звичайними людьми, відкриє їм можливість вирішити багато проблем.

«З великим задоволенням вітаю весь педагогічний та учнівський колективи, жителів села з таким прекрасним ювілеєм. Щиро зичу здоров’я, щастя, нових високих досягнень», - привітав присутніх зі святом Михайло Йозефович. «Ми будемо працювати над тим, щоб покращити умови навчання дітей у Новоселицькому районі», - заявив начальник Головного управління та від губернатора краю подарував мультимедійний проектор.

Також головний освітянин області нагородив грамотами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління та з нагоди відзначення 50-річчя від дня заснування навчального закладу ветерана педагогічної праці Марію Іванівну Юрійчук, вчителя географії Щербинецького навчально-виховного комплексу Йосипа Дмитровича Веселого, вчителя початкових класів Щербинецького навчально-виховного комплексу Валентину Назарівну Веселу, вчителя фізики Щербинецького навчально-виховного комплексу Івана Яковича Гуцуляка.

Голова Новоселицької райдержадміністрації Деомид Федорович Шова привітав присутніх з ювілеєм та подякував громаді села за допомогу владі та подарував навчальному закладу комп’ютер.Грамотами Новоселицької райдержадміністрації та райради було нагороджено вчителя біології, директора Людмилу Анатоліївну Місюру, заступника директора з навчально-виховної роботи Наталію Павлівну Мельник, вчителя української мови та літератури Тетяну Володимирівну Літвін.

Високих здобутків і вдалих починань побажала начальник відділу освіти райдержадміністрації Діна Віссаріонівна Романчук. Та з її рук навчальний заклад отримав у подарунок принтер.Діна Віссаріонівна вручала Грамоти відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації та райкому профспілки працівників освіти і науки. Їх отримали вчитель математики Роза Федонівна Скрипник, вчитель початкових класів Тетяна Трохимівна Бідяк, вчитель початкових класів Любов Омелянівна Гуцуляк.

Складно перерахувати всі щемливі моменти, що відчули присутні. Особливо запам’яталося привітання випускників школи.

Школа це не тільки стіни. Насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: і ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони у пам’яті учнів, колег, і вчителі-ветерани, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки на різноманітних зустрічах, де впізнають вони один одного, незважаючи на сивину, за блиском завжди молодих очей.
Щербинецький навчально-виховний комплекс має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутнє. Впевненість у цьому ґрунтується на високому професіоналізмі вчительського колективу.
50-річний ювілей – це не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Одні навчили, інші навчились. А дехто спочатку навчився сам, а згодом навчав наступні покоління …І так за днями дні, за роками роки, за десятиріччями десятиріччя.
"Сільська школа – це ренесанс моєї душі""Сільська школа – це ренесанс моєї душі""Сільська школа – це ренесанс моєї душі""Сільська школа – це ренесанс моєї душі""Сільська школа – це ренесанс моєї душі""Сільська школа – це ренесанс моєї душі""Сільська школа – це ренесанс моєї душі""Сільська школа – це ренесанс моєї душі"скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Червень 2020 (8)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше