Інформація
  • Переглядів: 287
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-05-2019, 18:47
14-05-2019, 18:47

Свято матері - свято любові!

Категорія: Новини / Слайдер

У другу неділю травня,  коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли мати-природа виряджає свою доньку Землю в уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості приходить до нас весняне, сонцесяйне і щире свято - заквітчане яблуневим цвітом, гаптоване солов'їними трелями, оповите теплим леготом вітру; свято, коли людство вшановує і висловлює щиру  подяку  найдорожчій у світі людині – матері! Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не в змозі відвести очей. 
 
Сьогодні з нагоди цього чудового свята відбувся святковий концерт до Дня матері, на якому Вихованці Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» дарували  свою творчість.
 
«У слові мамі так багато всього. Це слово таке глибоке, що напевно не стане всіх слів на світі, щоб розкрити глибину його суті. Яке це щастя, коли в тебе є родина і берегинею її у всі віки була мати», - зазначила Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки.
 
В рамках святкового концерту Оксана Михайлівна нагородила матерів обдарованих дітей Буковини,  чиї сини і доньки своїми високими досягненнями у науці, мистецтві, спорті принесли  славу нашому краю, стали в свої юні роки  гордістю нашої молодої держави: Дику Олену Іванівну, Шевчик Світлану Василівну, Коблянську Фаїну Григорівну, Злигостєву Наталію Геннадіївну, Данилюк Тетяну Миколаївну, Унгурян Марину Василівну, Гресько Марину Дмитрівну, Ракочий Вєліну Костянтинівну, Волощук Оксану Миколаївну, Єрмолову Неллі Вікторівну, Собко Марію Георгіївну, Сидорчеву Олену Миколаївну, Тарновецьку Катерину В’ячеславівну, Кавецьку Ірину Анатоліївну, Романюк Жанну Василівну, Коротчук Марію Дмитрівну, Калинич Ольгу Володимирівну, Новікову Мар’яну Мірчевну, Дудко Юлію Олександрівну, Боднарюк Людмилу Григорівну, Плотнікову Інну Дмитрівну.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (100)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше