» » » Учителі шкіл з навчанням румунською мовою зустрілися з авторками підручників для початкових класів
Інформація
  • Переглядів: 273
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-05-2019, 18:56
3-05-2019, 18:56

Учителі шкіл з навчанням румунською мовою зустрілися з авторками підручників для початкових класів

Категорія: Новини / Заклади загальної середньої освіти області / Стрічка

2 травня на базі Чернівецької гімназії №6 імені Олександра Доброго відбувся семінар для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою. Захід пройшов у форматі зустрічі з авторами підручників для початкових класів.
У роботі семінару взяли участь Оксана Миколаївна Петрук, кандидат педагогічних наук, провідний науковий спеціаліст відділу навчання мов національних меншин та зарубіжної літератури Інституту педагогіки НАПН України, авторка підручників з української мови; Світлана Степанівна Тарнавська, завідувач сектору дидактико-методичного супроводу модернізації змісту освіти відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту дошкільної та початкової освіти в Новій українській школі Інституту модернізації змісту освіти, авторка підручників з інтегрованого курсу «Я досліджую світ»; Світлана Олексіївна Скворцова, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, авторка підручників з математики; Катерина Володимирівна Волик, методист Херсонського методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради; Олена Георгіївна Пілігач, методист НМЦ безперервної педагогічної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Іван Аврелович Ігнат, директор Чернівецької гімназії №6 ім.О.Доброго; учителі початкових класів закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою.
Світлана Тарнавська ознайомила слухачів з особливостями викладання в 2 класі інтегрованого курсу «Я досліджую світ».
Про реалізацію нових підходів у підручнику української мови для 2 класів шкіл з навчанням румунською мовою освітяни дізналися від Оксани Петрук.
Наступність у навчанні математики в 1-2 класах за НМК «Математика» С.Скворцової та О.Онопрієнко була предметом розповіді Світлани Скворцової.
Окрім цього, робота супроводжувалася активним обговоренням педагогів та авторок підручників актуальних питань сучасної початкової освіти.
Олена Пілігач підвела підсумки семінару та зауважила, що така форма співпраці освітян не завершується, а буде продовжуватися й надалі.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Червень 2020 (8)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше