» » » Наша сила в єдності, наша перевага в різноманітності
Інформація
  • Переглядів: 1432
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-05-2019, 15:40
3-05-2019, 15:40

Наша сила в єдності, наша перевага в різноманітності

Категорія: Новини / Слайдер / Розквітай, писанко!

Буковинці завжди славилися умінням зберегти та розвивати народні звичаї та традиції. Тому не випадково, за ініціативи Департаменту освіти і науки та підтримки  керівництва Чернівецької облдержадміністрації, депутатського корпусу обласної ради, було започатковано фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!», який вже втретє проводиться на Буковині.  

Фестиваль - символ радості та возвеличення Воскресіння Христового, плекання національної ідентичності, єдності минулого і сьогодення.

Привітала з сьогоднішнім дійством Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки: «Дорогі мої, писанкові буковинці! Сьогодні ми третій раз поспіль з Божою допомогою збираємось разом, щоб підносити до Бога найщиріші молитви за те, що ми українці, живемо на цій писанковій землі. Писанка… Про неї багато можна говорити, але коли я беру в руки писанку, згадую слова бабусі і дідуся, які мені казали – Оксано, без Бога ні до порога.  Це велике щастя, що ми маємо можливість відроджувати, продовжувати себе в рисочці на писанці, бо та писанка не просто символ, то наша молитва, благословення. Людина це також писанка в руках Божих. І Він з небес вдивляється нам у душу, які узори там переплелись».

Під час свята усі бажаючі мали змогу оглянути 40 писанкових дерев, які розквітли перед обласною державною адміністрацією, та переглянути насичену концертну програму,  взяти участь у майстер-класі з писанкарства та долучитися до збору коштів Арсенюку Івану Івановичу, учню ІІ курсу Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу, який внаслідок падіння отримав складну травму правої ноги, що призвело до паралічу ноги.

Почесними  гостями   фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!»   став  дует «Писанка» Чернівецької обласної  державної філармонії  -  Народні артисти України: Оксана Савчук та Іван Кавацюк.

Єднаймося в любові до України, возвеличуємо її кожною думкою, вчинком, рискою на писанці, хрестиком на життєвій дорозі.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше