» » » Визначено переможців ІІ етапу фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!»
Інформація
  • Переглядів: 1081
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-04-2019, 10:54
19-04-2019, 10:54

Визначено переможців ІІ етапу фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!»

Категорія: Новини / Слайдер / Розквітай, писанко!

Українська мова, пісня, вишиванка та писанка – найбільший скарб нашого народу, у якому закодовано тисячолітня історія, традиції та закладено генетичний код української нації! Продовжували українські традиції учасники ІІ етапу фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!».
 
В результаті роботи компетентного журі визначено переможців серед професійно-технічних навчальних закладів області, позашкільних закладів освіти обласного підпорядкування та інтернатних закладів обласного підпорядкування в кожній номінації. Також журі відзначило за оригінальність техніки виконання великодньої писанки та створення композиції окремих учасників фестивалю.
 
У кожній номінації визначено переможців:

Номінація «Писанкове дерево» серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти області:

І місце - Вище професійне художнє училище №5 м.Чернівці (Колективна робота "Писанкове дерево");
ІІ місце - Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу (Колективна робота "Писанкове дерево");
ІІІ місце - Чернівецький професійний машинобудівний ліцей (Колективна робота "Писанкове дерево").
 
Номінація «Великодній рушник (Покрівець)» серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти області:

І місце – Глибоцький професійний ліцей  (Руснак Христина Костянтинівна);
ІІ місце – Державний професійно-технічний навчальний заклад «Чернівецький професійний ліцей сфери послуг» (Буздуга Габріела Михайлівна);
ІІІ місце - Ставчанський професійний ліцей (Мала Ніна Валентинівна).
 
Номінація «Традиційний розпис писанки» серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти області:

І місце – Вище професійне  училище №3 м.Чернівці (Коротчук Алла Юріївна);
ІІ місце – Вище професійне художнє училище №5 м.Чернівці (Бідняк Катерина Мирославівна);
ІІІ місце - Глибоцький професійний ліцей  (Микитюк Юлія Юріївна).

Номінація «Писанкове дерево» серед спеціальних закладів загальної середньої освіти (інтернати) обласного підпорядкування:

І місце - Комунальний загальноосвітній навчальний заклад «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1 (Колективна робота "Писанковий дивограй");
ІІ місце - Комунальний  заклад «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» (Колективна робота "Писанкове дерево");
ІІІ місце - Комунальний заклад «Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1» (Колективна робота "Писанкове дерево").
 
Номінація «Великодній рушник (Покрівець)» серед спеціальних закладів загальної середньої освіти (інтернати) обласного підпорядкування:

І місце - Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа - інтернат №4" (Лупан Ганна Степанівна);
ІІ місце - Комунальний  заклад «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» (Фролова Тетяна Юріївна);
ІІІ місце - Комунальний заклад «Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1» (Цибульська Олена Олександрівна) та Комунальний заклад «Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» (Табак Вікторія Сергіївна).
 
Номінація «Традиційний розпис писанки» серед спеціальних закладів загальної середньої освіти (інтернати) обласного підпорядкування:

І місце - Комунальний заклад «Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» (Тимчук Степан Валерійович);
ІІ місце - Комунальний  заклад «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» (Плешко Марія-Олена Андріянівна);
ІІІ місце - Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа - інтернат №4" (Дирів Олександра Вікторівна) та Комунальний заклад «Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1» (Прудивус Людмила  Степанівна).
 

Номінація «Писанкове дерево» серед закладів загальної середньої освіти (профільні) обласного підпорядкування:


І місце - Комунальна обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» (Колективна робота "Західні мотиви писанок");
ІІ місце - Комунальний заклад «Вижницька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука» (Колективна робота «Писанковий розмай»).

Номінація «Великодній рушник (Покрівець)» серед закладів загальної середньої освіти (профільні) обласного підпорядкування:

І місце - Комунальний заклад «Вижницька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука» (Колективна робота «Писанковий розмай»);
ІІ місце - Комунальна обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» (Колективна робота "Західні мотиви писанок").

Номінація «Традиційний розпис писанки» серед закладів загальної середньої освіти (профільні) обласного підпорядкування:

І місце - Комунальна обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» (Колективна робота "Західні мотиви писанок").

Номінація «Писанкове дерево» серед закладів позашкільної освіти обласного підпорядкування:

І місце - Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді (Колективна робота "Писанковий дивотвір").
Номінація «Великодній рушник (Покрівець)» серед закладів позашкільної освіти обласного підпорядкування:
І місце - Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді  (Дідичук Ірина Анатоліївна).

Номінація «Традиційний розпис писанки» серед закладів позашкільної освіти обласного підпорядкування:

І місце - Чернівецький обласний центр естетичного виховання "Юність Буковини" (Герман Олександра);
ІІ місце - Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді  (Шушикова Антоніна Василівна).

Також спеціальні відзнаки отримали: 
- учень Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу Рудий Дмитро за творчий підхід у декоруванні нетрадиційної писанки;
- Чернівецький професійний будівельний ліцей за створення композиції на Великодню тематику;
- Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки, Чернівецький професійний машинобудівний ліцей та Комунальний заклад «Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1» за креативність та творчий підхід у створенні Великодньої писанки.

Список переможців додається: Rezultati-etapu-pisanka-1.doc [51 Kb] (cкачувань: 114)

Нагадуємо, що переможців ІІ етапу фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!» буде нагороджено 3 травня 2019 року в рамках обласного етапу фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!»




 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Червень 2019 (81)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше