Інформація
  • Переглядів: 269
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-04-2019, 15:22
17-04-2019, 15:22

Спартакіада допризовної молоді – 2019

Категорія: Новини / Національно-патріотичне виховання

12 квітня 2019 року    відбувся етап обласної Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді Чернівеччини. Незважаючи на прохолодну погоду, участь у змаганнях брали 13 команд районів та міст області. 
       
Гімн України разом з учасниками змагань виконала народна аматорська чоловіча хорова капела «Дзвін» ім. Т.Стінкового викладачів та співробітників ЧНУ ім.Ю.Федьковича на чолі з її керівником Любомиром Равлюком,методистом Інституту. Також хорова капелла виконала Славень ОУН (музика «Тінь сонця»). Гімн ОУН  офіційно є Маршем Нової Армії.
     
Другий рік поспіль вдало очолює змагання Головний суддя змагань – О.Рябкін, учитель ліцею №3 м.Чернівці. З привітальним словом до учасників звернулися: начальник Чернівецького обласного відділення з фізичного виховання та спорту К.Жукотинський,  начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Б.Вітовський, заступник Чернівецького обласного військового комісаріату полковник Маланчук В.М., обласної організації ТСО України в Чернівецькій області. 
       
Кожна з команд отримала від секретаріату змагань на чолі з головним секретарем змагань Л.Марцісом «бігунки», завдяки чому організованно та чітко відбулися змагання на навчальних місцях, де відповідально відпрацювали старші судді на етапах: Чміль Микола Пилипович – вогнева підготовка; Кочубей Микола Володимирович – метання гранати Ф-1 на дальність; Гуцуляк  Олександр Вікторович – біг  на 100 м; Цуркан В.В. – підтягування для хлопців.
      
Загальну командну перемогу здобула команда Сокирянського району (тренери Романюк В.В. та Мафтуляк  В.М.), друге місце виборала команда Вижницького району, яку готували до змагань Горопяк І.О. та Шитрюк В.М. і на третьому місці – команда  Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою (тренери команди – Біжан І. М., Гриненко В. П.). 
       
Допомогу в організації та проведенні гри надало командування військової частини, яке знайшло час на підготовку місця для проведення змагань, розміщення учасників гри, створення гарних умов щодо її проведення. Організаційні питання допоміг вирішити Чернівецький обласний військовий комісаріат. Обласна організація ТСО України в Чернівецькій області на чолі з В.Кравченко забезпечила учасників змагань пневматичними гвинтівками та набоями. 
       
Фінальні змагання Спартакіади серед збірних команд областей та міста Київ будуть проведені на базі Житомирського військового  Інституту імені С. П. Корольова та плавального басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи "Авангард" Житомирської обласної ради з 6 по 10 травня 2019 року.
       
Команда Сокирянського району вже другий рік поспіль буде представляти нашу область  на Всеукраїнській спартакіаді.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше