» » » Відбувся обласний семінар-практикум методистів, які відповідають за психологічну службу та керівників методичних об’єднань практичних психологів і соціальних педагогів
Інформація
  • Переглядів: 646
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-04-2019, 13:39
17-04-2019, 13:39

Відбувся обласний семінар-практикум методистів, які відповідають за психологічну службу та керівників методичних об’єднань практичних психологів і соціальних педагогів

Категорія: Новини / ІППОЧО

17 квітня 2019 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбувся обласний семінар-практикум з теми «Сучасні технології збереження психічного здоров'я та соціального благополуччя здобувачів освіти». Уже традиційно, у квітні місяці, у переддень Всеукраїнського дня психолога, методисти РМК/ММК/ОТГ мають нагоду ознайомитися і оволодіти  сучасними технологіями роботи з учнями, батьками, педагогами. 
 
Роботу обласного-семінару практикуму розпочала Богачик Т.С., заступник директора ІППОЧО з науково-методичної роботи, яка виокремила здобутки, нові завдання працівників психологічної служби та привітала фахівців з професійним святом. Модератором семінару виступила Романовська Д.Д., кандидат психологічних наук, завідувач науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи ІППОЧО.
 
Розробки, напрацювання, досвід провідних спеціалістів системи освіти та інших державних організацій Чернівецької області були представлені: 
на навчальному тренінгу з теми «Домашнє насилля: види, форми, засоби виявлення та профілактики», який провела Кузіна-Рудан В.М. – практичний психолог обласного притулку для дітей ССД ЧОДА, практичний психолог ДРУВЦКРОІ «Віра, надія, любов»; 
методичному практикумі «Роль психологічної служби в організації просвітницько-профілактичної роботи щодо запобігання боулінгу в закладах освіти», який провела Твардовська О.І. – практичний психолог Чернівецької ЗОШ №3;
ворк-шопі «Використання психодраматичних технік із запобігання кризових явищ в учасників освітнього процесу», який провели Осипенко В.А. – викладач ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет», Оксіна Н.В. – практичний психолог, викладач ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».
 
Науково-методична складова на семінарі-практикумі була представлена презентаціями результатів соціально-психологічних досліджень (з висновками і рекомендаціями), які були проведені в закладах освіти області у 2018/2019 н.р.:
Оцінка стану соціального благополуччя та рівнів сформованості ціннісних орієнтацій в контексті збереження психічного здоров’я здобувачів освіти (доповідач: Романовська Д.Д.);
Стан профілактики булінгу в закладах освіти (доповідач: Мінтянська Р.І., методист науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи ІППОЧО).
 
На методичній панелі з теми «Алгоритми первинної оцінки суїцидальних ризиків у підлітків та соціально-психологічної допомоги» представили досвід своєї роботи в цьому напрямку Гончарова-Чагор А.О. – психолог ІРЦ м. Чернівці., Кузіна-Рудан В.М. та  Романовська Д.Д., яка була і модератором дискусійно-методичної панелі. 
Семінар був насиченим, цікавим. В результаті семінару працівники психологічної служби отримали ефективний професійний інструментарій та окреслили стратегію психологічного супроводу збереження психічного здоров'я та соціального благополуччя здобувачів освіти. 
На семінарі грамотами, дипломами, подяками Департаменту освіти і науки, Інституту післядипломної педагогічної освіти були відзначені кращі фахівці психологічної служби області: Заслонкіна О.П., практичного психолога КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»; Харівська С. В., практичного психолога ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей сфери послуг»; Зузак О.В., методиста НМЦППСР ІППОЧО.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (48)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше