» » » Успіхи юних бабинських програмістів на Всеукраїнському чемпіонаті FIRST LEGO League 2019
Інформація
  • Переглядів: 92
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-04-2019, 10:39
15-04-2019, 10:39

Успіхи юних бабинських програмістів на Всеукраїнському чемпіонаті FIRST LEGO League 2019

Категорія: Новини / Галерея учнівської інтелектуальної еліти

6-7 квітня в м. Києві  у стінах Українського дому пройшов Фестиваль робототехніки та STEM-освіти ROBOfirst, у рамках якого відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату FIRST LEGO League сезону "ВПЕРЕД НА ОРБІТУ!” — масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки, де талановиті, творчі, ерудовані діти віком від 9 до 16 років зі всієї України демонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури. 51 команда, понад 500 конкурсантів два дні за допомогою робототехніки розв'язували проблеми польоту до зірок в рамках глобального міжнародного проекту "ВПЕРЕД НА ОРБІТУ". 
Уже другий рік Чернівецька область  бере участь у міжнародній програмі  з робототехніки  FIRST LEGO League і представляє її команда «United Kingdom» Бабинської СЗШ  Кельменецького району під керівництвом тренерів-наставників Марини Кульчак та Іванни Малай.
Чи можливо поєднати дружнє змагання та взаємну підтримку, цінувати ідеї кожного, поважати один одного, приймати відмінності, освоїти нові навички, покращити світ? У Програмі FIRST LEGO League - можливо все! 
В категорії Основні цінності номінація "Командна робота"  команда «United Kingdom» отримала першу нагороду і такий бажаний кубок.
Завдання команди у проекті сезону «ВПЕРЕД НА ОРБІТУ» було пов’язане з фізичними та соціальними  проблемами, з якими зіштовхнулось людство протягом довготривалого освоєнням космосу в межах нашої Сонячної системи.  
Вивчаючи тему сезону команда обрала для детального дослідження «Фізичні і соціальні проблеми космонавтів», дітям треба було познайомитися не тільки з окремими темами фізики, математики, астрономії, але й фізіології, медицини, психології. 
А ще діти конструювали, програмували і випробовували робота, який допоможе впоратись із поставленим завданням. Гуртківці не тільки справилися із завданням, але й проявили додаткові уміння – наш робот єдиний серед представлених був «музично обдарованим». 
На фестивалі учасники команд також мали нагоду поспілкуватися зі своїми однодумцями з інших міст та регіонів України, взяти участь у запальних флешмобах, вікторинах та конкурсах.
Ми пишаємось юними програмістами і гордо можемо сказати, що вони гідно представили Чернівецьку область та свою школу –   посіли І місце в категорії Основні цінності номінація "Командна робота".  Дякуємо тренерам, ви зробили все можливе і не можливе, щоб привести команду до перемоги.
"Ура!" - цим Вчителям!  
"Ура!" - цим дітям! 
Вітаємо  «United Kingdom»  та бажаємо нових успіхів!!!


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Червень 2019 (128)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше