» » » Визначено переможців І (шкільного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Ерудит»
Інформація
  • Переглядів: 232
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-04-2019, 10:48
11-04-2019, 10:48

Визначено переможців І (шкільного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Ерудит»

Категорія: Навігація / Новини

9 квітня в КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відбувся І (шкільний) етап Всеукраїнського конкурсу «Ерудит» серед учнів 12 класу.

Ведуча конкурсу, педагог-організатор Марина Юріївна Досяк, у вступному слові наголосила, що Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та «Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Українське товариство глухих» щорічно проводять Всеукраїнський конкурс «Ерудит» серед учнів 12 класів закладів загальної середньої освіти з порушенням слуху. В нашому закладі такий конкурс проводиться вперше.

Метою конкурсу є стимулювання творчого самовдосконалення учнів, розвиток креативності, розвиток обдарованих дітей, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання у закладах вищої освіти.

У складі журі конкурсу були присутні:
- Світлана Зіновіївна Волошин, методист НМЦ безперервної педагогічної освіти ІППОЧО;
- Людмила Іванівна Дубровіна, в.о. голови УТОГ Чернівецької області;
- Наталія Василівна Ткачук, директор КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2»;
- Родіка Петрівна Фустій, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії;
- Людмила Михайлівна Мельник, заступник директора з виховної роботи;
- вчителі-предметники, вихователі, які готували учнів 12 класу до участі у конкурсі.

Учасники конкурсу, учні 12 класу, – наша гордість:
- Федір Григорук – президент школи; старанний, відповідальний, вимогливий, до його думки прислуховуються усі учні школи. Любить спорт, бере участь у змаганнях з настільного тенісу, фут-залу, шахів, «Іграх патріотів». Має перемоги у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування серед дітей з порушенням слуху.
- Едуард Паламарюк, талановитий, старанний, активний учасник усіх спортивних змагань школи, області та України. У 2019 році став чемпіоном України з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з порушенням слуху.
- Юліта Казюк є активним учасником загальношкільних та класних заходів. Любить фотографуватися, можливо, у майбутньому Юліта стане фотографом, як її батько.
- Василь Сіреджук – працьовитий, спортивний учень. Дбає про свій зовнішній вигляд, активно займається греко-римською боротьбою.
- Іванна Берник – голова санітарно-гігієнічної комісії школи. Слідкує за дотриманням чистоти і порядку у класних та спальних приміщеннях. Старанна і відповідальна. Іванна – чудовий майстер зачісок для всіх дівчат у нашій школі. Можливо, у майбутньому Іванна стане перукарем.
- Андрій Дячук – спокійний, старанний, активно займається спортом, любить футбол, охоче відвідує секцію «настільного тенісу», бере участь у різноманітних спортивних змаганнях. Має нагороди.

Під час тестування та І-му рівні конкурсу учні повинні були дати відповіді на 6 запитань з різних предметів: фізики, хімії, географі, історії, біології, української та всесвітньої літератури, англійської мови, математики, спорту та ін. ІІ-й рівень конкурсу був логічний. Він також містив запитання, що оцінювались певною кількістю балів.

ІІІ-й рівень мав назву «Дешифрувальник», де завданням для учнів було скласти найбільшу кількість слів із слова «Жайворонок». ІV-й рівень конкурсу передбачав складання Есе на тему «Моє майбутнє у цьому непростому і прекрасному віті».

Всі учасники конкурсу успішно впоралися із завданнями. Журі конкурсу ретельно вивчило і оцінило відповіді. Переможцями конкурсу журі визначило Едуарда Паламарюка, Федора Григорука та Юліту Казюк, які зайняли відповідно перше, друге та третє місця.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо і їм, і всім учасникам конкурсу подальших творчих успіхів.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше