Інформація
  • Переглядів: 252
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-04-2019, 10:27
11-04-2019, 10:27

Зміни починаємо з себе!

Категорія: Новини / Стрічка

Весна – це час для змін: у думках, у житті та в освіті. Чернівеччина йде в ногу з новітніми інноваціями, з сучасними методами навчання, завжди в тренді, щоб гідно себе відчувати у Новій українській школі. 
 
10 квітня 2019 року освітянська родина знову показала свої надбання, побачила себе зі сторони, поділилася досвідом та найкращими думками про головне – як працювати з дітьми. 
 
На базі Чернівецького професійно-технічного училища №8 відбувся обласний методичний фестиваль для методистів РМК/ММК, відповідальних за освіту територіальних громад та педагогів закладів дошкільної освіти з питання «Впевнений старт як фундамент НУШ: досвід, проблеми, перспективи реалізації».
 
Захід проводився з метою підвищення фахової майстерності педагогів, популяризації перспективного педагогічного досвіду колективів закладів дошкільної освіти щодо впровадження програмно-методичного комплекту для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»; розширення  уявлення про сутність та шляхи впровадження програмно-методичного комплекту для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» у практичній діяльності ЗДО через призму вимог Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»; ознайомитися з Концепцію та змістом нового програмно-методичного комплекту для дітей середнього дошкільного віку «Впевнений старт»; підвищити теоретичний та методичний рівень педагогів, їхню фахову майстерність; сприяти формуванню комунікативних умінь та навичок методичної роботи з кадрами, мотивації до самовдосконалення у професійній діяльності.
 
У рамках заходу були представлені найкращі роботи дітей закладів дошкільної освіти області. На методично-теоретичному модулі фестивалю з цікавими доповіддями виступили Оксана Юріївна Шпанюк, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА; Олена Славіковна Савчук, методист НМЦ безперервної педагогічної освіти ІППОЧО; Діана Георгіїївна Гідора, вихователь-методист Кам’янського ДНЗ Сторожинецького району, обласний тренер-експерт ВС; Діана Юріївна Ісопенко, вихователь-методист ДНЗ №19 м.Чернівці.
 
На практичному модулі була проведена робота з підгрупами: участь у майстер-класах, які провели Олена Славіковна Савчук, методист НМЦ безперервної педагогічної освіти ІППОЧО; Марія Василівна Димка, вихователь Кострижівського ДНЗ Заставнівського району; Наталія Григорівна Слугіна, директор ДНЗ «Сонечко» м. Хотин; Тетяна Степанівна Козьменко, вихователь Шубранецького центру розвитку дитини Заставнівського району; Алла Василівна Руда, директор ДНЗ № 2 смт. Кельменці; Діана Вікторівна Марковська, Любов Дмитрівна Чобанюк, методисти ММЦ управління освіти Чернівецької міської ради; Лариса Василівна Петрик, методист РМК управління освіти Глибоцької райдержадміністрації; Галина Іванівна Петращак, вихователь-методист Лужанського ДНЗ Мамаївської ОТГ Кіцманського району.
 
Насамкінець Оксана Шпанюк та Олена Савчук підвели підсумки роботи обласного методичного фестивалю у формі SWOT-аналізу «Переваги та недоліки впровадження програмно-методичного комплекту «Впевнений старт як фундамент НУШ: досвід, проблеми, перспективи реалізації».
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (40)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше