» » » Відбувся конкурс серед претендентів на першочергове зарахування до закладів вищої педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням
Інформація
  • Переглядів: 431
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-04-2019, 18:35
9-04-2019, 18:35

Відбувся конкурс серед претендентів на першочергове зарахування до закладів вищої педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області / Стрічка

Сьогодні відбувся конкурс серед претендентів на першочергове зарахування до закладів вищої педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням, з подальшим укладенням угод про відпрацювання не менше 3-років у сільській місцевості або селищі міського типу згідно поданих прогнозованих потреб сільськими, селищними, міськими радами. 
 
Комісія засідала під головуванням Мирослава Заячука, заступника голови обласної державної адміністрації.

Під час засідання конкурсної комісії (повна назва) завідувач сектору координації діяльності закладів вищої освіти і науки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Михайло Павлюк звернув увагу членів комісії,  конкурсантів та їхніх батьків на те, що в разі позитивного рішення комісії Угода про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу буде укладена для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» (термін навчання 4 роки). 
         
Право на першочергове зарахування матимуть ті абітурієнти, які пройдуть конкурс серед претендентів на першочергове зарахування до закладів вищої педагогічної та медичної освіти на умовах, визначених у Порядку, затвердженому постановою КМУ від від 30.05. 2018 №417,  і підпишуть Угоду про відпрацювання не менше трьох  років у сільській місцевості або селищі міського типу.
       
Якими ж спеціальними умовами користуватимуться вступники при першочерговому зарахуванні до закладу вищої освіти?
       
Згідно з Умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти України ці абітурієнти братимуть участь, передусім, у конкурсному відборі в межах квоти, в якій буде визначена частина обсягу бюджетних місць для осіб, що мають право на першочергове зарахування. 
       
У разі, коли вступники відповідно до свого конкурсного балу не будуть рекомендовані приймальною комісією закладу вищої освіти до зараховання на місця державного замовлення у межах квоти, вони братимуть участь у загальному конкурсі. 
       
Слід звернути увагу на те, що під час участі у загальному конкурсі їхній конкурсний бал множитиметься на коефіцієнт 1,05, що на декілька балів підвищить конкурсний бал, у зв’язку з чим абітурієнт матиме більше шансів вступити на навчання за рахунок коштів державного бюджету.

Відповідно до рішення конкурсної комісії буде підписано Угоду про відпрацювання не менше трьох  років у сільській місцевості або селищі міського типу між Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та переможцями конкурсу:

- ІВАЩУК Наталією Олександрівною  (спеціальність спеціальність "Початкова освіта" Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського);
 
- МАКАРЕНКО Анастасією Юріївною (спеціальність «Спеціальна освіта» Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка) . 
 
Нагадуємо, що  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня     2018 року №417 «Деякі питання реалізації права осіб на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням», Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, затверджених наказом МОН України від 11.10.2018 №1096, з 01 січня 2019 року запрацював механізм першочергового зарахування вступників на навчання до закладів вищої освіти за державним (регіональним) замовленням для здобуття вищої освіти зі спеціальностей галузі знань 01 Освіта/Педагогіка  та 22 «Охорона здоров’я».

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше