» » » Відбувся ІІ (обласний) етап Х Всеукраїнської олімпіади з математики
Інформація
  • Переглядів: 270
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-03-2019, 09:38
27-03-2019, 09:38

Відбувся ІІ (обласний) етап Х Всеукраїнської олімпіади з математики

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області

26 березня на базі Чернівецького державного комерційного технікуму відбувся ІІ (обласний) етап Х Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів закладів вищої освіти Чернівецької області, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста. 

В обласному етапі взяли участь 25 кращих студентів із 16 закладів вищої освіти краю. Олімпіада  проводилась з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання та подальшого розвитку математичної освіти і культури в Україні, а також для виявлення переможця, який візьме участь у Всеукраїнському етапі.
 
Розпочав конструктивну роботу Олімпіади керівник методичного об`єднання викладачів математики Василь Близнюк, керуючись нормативними документами з організації проведення Олімпіади. Учасників творчого змагання привітали директор технікуму Галина Божик і методист Ради директорів Микола Семенюк, які побажали всім плідної творчої праці та досягнути найвищих результатів.
 
Далі методом жеребкування було обрано журі серед пристуніх викладачів, апеляційну та задачну комісію, які сформували пакет із 7 завдань, що охоплював теми: тотожні перетворення виразів, що містять: ірраціональності та модулі; раціональні та ірраціональні рівняння та їх системи; рівняння, нерівності та системи рівнянь з модулями; степеневу, показникову і логарифмічну функції; тригонометричні функції; планіметрія.
 
За рішенням журі призові місця розподілились наступним чином: І місце посів студент Коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Олександр Мар’янчук (викладач Наталія Михайлюк), на другій сходинці змагань Марія Бойко та Дмитро Дущак – студенти ДВНЗ «Чернівецький коледж дизайну та економіки» (викладачі Галина Волошин, Надія Фоглінська), третіми фінішували Каріна Щербань – студентка Чернівецького юридичного коледжу НУ «Одеська юридична академія» (викладач Людмила Сірко), Михайло Труфин – студент ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» (викладач Ганна Кієвець) та Анастасія Груба – студентка ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» (викладач Андрій Білик).
 
Переможців II (обласного) етапу Х Всеукраїнської олімпіади з математики та викладачів, які готували призерів, нагороджено грамотами Ради директорів закладів вищої освіти Чернівецької області.
 
Далі на переможця Олімпіади Олександра Мар’янчука очікує чергове випробовування – участь у ІІІ етапі змагань, який відбудеться в травні в Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету. То ж нехай щастить переможцю і вдалого виступу на Всеукраїнському етапі даного творчого змагання.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (10)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше