Інформація
  • Переглядів: 151
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-03-2019, 10:14
25-03-2019, 10:14

Блогерство: у ногу з часом

Категорія: Навігація / Новини

Ділись тим, що ти для себе відкриваєш.
В цьому – найбільший шанс!

Тренінг і традиційні форми навчання мають суттєві відмінності. Традиційне навчання більш орієнтоване на правильну відповідь, і за своєю суттю є формою передачі інформації та засвоєння знань. Натомість тренінг, перш за все, орієнтований на запитання та пошук. На відміну від традиційних тренінгові форми навчання повністю охоплюють весь потенціал людини: рівень та обсяг її компетентності (соціальної, емоційної та інтелектуальної), самостійність, здатність до прийняття рішень, до взаємодії тощо. Звичайно, традиційна форма передачі знань не є сама по собі чимось негативним, проте у світі швидких змін і безперервного старіння знань традиційна форма навчання має звужені рамки застосування.
 
20 березня у Валякузьминській ЗОШ І-ІІ ступенів Глибоцького району відбувся тренінг для осіб, які ведуть або збираються вести блоги в Інтернеті. У цьому тренінгу взяли участь учні 9-го класу. Їх запросив до участі в тренінгу «Центр економічного зростання Волоківської Громади». Тренінг відбувався у рамках проекту ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання» (М4ЕG), який виконується за фінансової підтримки Агенції розвитку громад Буковини та Центру економічного розвитку Волоківської ОТГ. 
 
Засновник Єко-культури у м. Чернівці, Олексій Скобеєв провів тренінг з блогерства, заробітку та безпеки мережі Інтернет. Тренер розпочав заняття з уточнення, що таке блогінг і хто такі блогери. Розповів, які є різновиди блогів, дав поради щодо вибору платформ для ведення блогів і багато часу присвятив технічним тонкощам процесу цієї цікавої роботи. Багато уваги було приділено наповненню блогу – як текстовому, так і фото та відео. 
Метою учасників тренінгу було опанувати або покращити навички блогерства (у різних форматах – тексти, аудіо, відео, мультимедіа).
Тренінг відбувся в комп’ютерному класі. Під час тренінгу створилося неформальне, невимушене спілкування, яке відкриває перед учнями безліч варіантів розвитку та розв'язання проблеми, заради якої вони зібралася. Як правило, учасники в захваті від тренінгових методів, тому що ці методи роблять процес навчання цікавим, не обтяжливим. 
 
Щиро дякуємо адміністратору центру Олені Пентелейчук, засновнику Єко-культури у Чернівцях Олексію Скобеєву та організаторам цього тренінгу.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (13)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше