» » » Сьома міжнародна науково-методична конференція «Сучасний простір медіаграмотності та перспективи його розвитку»
Інформація
  • Переглядів: 116
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-03-2019, 10:02
25-03-2019, 10:02

Сьома міжнародна науково-методична конференція «Сучасний простір медіаграмотності та перспективи його розвитку»

Категорія: Навігація / Новини

21-22 березня 2019 р. у  м. Київ Академія української преси за підтримки DW Akademie Europe and Central Asia радо зустріла всіх охочих долучитися до обговорення наболілих питань, що стосуються реалізації програм медіаграмотності в Україні та на міжнародних просторах. У роботі конференції взяла участь Ірина Шепенюк, старший викладач кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін ІППОЧО, регіональний координатор Всеукраїнського експерименту з медіаосвіти та регіональний координатор Всеукраїнського експерименту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».
У ході першого дня роботи конференції відбулося вісім пленарних сесій. До участі у тематичних модулях були долучені заступник Міністра освіти і науки України Вадим Карандій, керівник відділу преси Посольства Федеративної Республіки Німеччина Аннетте Пьолькінґ, директор Медійної Програми, Internews Джиліан МакКормак, директор IREX in Ukraine Мехрі Дракман. Спікерами у журналістському блоці виступили: Сергій Томіленко, голова Національна спілка журналістів України, заслужений журналіст України, Андрій Куликов, голова Комісії з журналістської етики, голова правління Громадське радіо, Олексій Мацука, засновник та головний редактор сайту «Новости Донбасса» та «Суспільне телебачення Донбасу», Володимир Мостовий, фундатор Комісії з журналістської етики, засновник газети DT.UA. Модератором виступив президент Академії української преси Валерій Іванов.
У своєму вітальному слові Вадим Карандій заступник Міністра освіти і науки України, наголосив про важливість та перспективи медіаосвіти. За словами заступника міністра, усі навчальні заклади 2019 року будуть в мережі Інтернет, бо електронні освітні ресурси мають прийти в кожну школу. Запускається національна освітня платформа, де будуть представлені освітні сервіси і ресурси, увесь контент.  Маргарита Захарчук, локальний координатор Академії Deutsche Welle у своєму виступі говорила про виклики сьогодення та медіаосвіту. Результатами власних напрацювань та власним баченням медіаосвіти обмінювалися  гості з пострадянських країн (Білорусь, Вірменія, Казахстан, Молдова, Грузія) та  регіональні координатори.
Упродовж другого дня роботи учасники конференції представляли свої напрацювання за наступними тематичними напрямками: 
медіаосвіта в дошкільних закладах і початковій школі;
медіаосвіта та медіаграмотність в середній школі;
медіаосвіта та медіаграмотність у вищій школі, післядипломній педагогічній освіті;
медіаосвіта та медіаграмотність впродовж життя.
За результатами конференції буде сформований електронний збірник матеріалів та розміщений на сайті АУП: www.aup.com.ua й на порталі «Медіаосвіта і медіаграмотність»: www.medialiteracy.org.ua.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше