» » » Людина за своєю суттю – художник. Вона усюди, так чи інакше, прагне вносити в життя красу…
Інформація
  • Переглядів: 134
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-03-2019, 14:19
22-03-2019, 14:19

Людина за своєю суттю – художник. Вона усюди, так чи інакше, прагне вносити в життя красу…

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області

Цей вислів дуже органічно підходить до характеристики події, що вчора відбулася у Чернівецькому ліцеї для обдарованих дітей, в рамках Всеукраїнського етапу олімпіади з трудового навчання. Насичена програма олімпіади передбачила й творчо-натхненний захід для її учасників. Мова йде – про виставку, презентації й майстер-класи від вчителів, керівників гуртків, викладачів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації, майстрів декоративно-прикладного мистецтва тощо.
Вижницький коледж прикладного мистецтва експонував яскраву виставку творчих робіт студентів, яка засвідчила унікальність використання технік, вибору кольорів, застосування орнаментів тощо. Показала високий рівень майстерності наших вихованців. 
Відвідувачі виставки переглядали мультимедійну презентацію про коледж, задавали безліч запитань. Приємно було чути їх відгуки та бажання особисто приїхати і побачити все на власні очі.
 Особливо вдалим рішенням стала організація майстер-класів з традиційних видів українського мистецтва. В цьому напрямку працювали викладачі Марина Задорожна (викладач художньої вишивки, моделювання та конструювання одягу), Руслан Павук (викладач художньої обробки дерева) та Володимир Павук – студент другого курсу ХОД. 
Здавалось би, всі знають, що таке художнє різьблення чи вишивка. Але після участі у створенні інкрустації, різьблених елементів; після власноруч вишитого фрагмента рідкісною технікою поверхневих швів – у дітей-учасників запалювались очі! 
Приємно працювати для таких людей, які співпрацюють, цікавляться, експериментують та діляться власними емоціями. Все вдалося і завдяки команді  фахівців своєї справи.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше