» » » Вітаємо переможців ХХХVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій)
Інформація
  • Переглядів: 1305
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-03-2019, 14:50
22-03-2019, 14:50

Вітаємо переможців ХХХVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій)

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Галерея учнівської інтелектуальної еліти / Слайдер

Абсолютними переможцями ХХХVІІ Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з трудового навчання (технологій) стали Анастасія Носкова, учениця 11 класу Опорного закладу «Кролевецький ліцей № 3» Кролевецької міської ради Сумської області та Станіслав Халімов,  учень 11 класу Бучанського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 4 Бучанської міської ради Київської області.
 
Абсолютну командну першість здобула команда Чернівецької області, на ІІ місціКиївська область, на ІІІ місціІвано-Франківська область.

Переможців ХХХVІІ Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з трудового навчання (технологій) нагороджено Дипломами Міністерства освіти і науки України:

Диплом І ступеня:

-Іванків Софію Степанівну, ученицю 9 класу Отинійського ліцею Коломийської районної ради Івано-Франківської міської ради;
-Величко Степана Олеговича, учня 9 класу Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Чернівецької міської ради Чернівецької області;
-Коберник Анну Олександрівну, ученицю 11 класу Загальноосвітнього навчального закладу І—III ступенів «Середня загальноосвітня школа № 243» Подільського району м. Києва;
-Халімонова Станіслава  Вікторовича, учня 11 класу Бучанського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 4 Бучанської міської ради Київської області;
-Ігнатова  Артема  Віталійовича, учня 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 62 Харківської міської ради Харківської області;
-Носкову Анастасію  Олегівну, ученицю 11 класу Опорного закладу «Кролевецький ліцей № 3» Кролевецької міської ради Сумської області.

Диплом ІІ ступеня:

-Лучків Івана Романовича, учня 11 класу Вигодської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Долинської районної ради Івано-Франківської області;
-Карандіну Владиславу Андріївну, ученицю 10 класу Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради Полтавської області;
-Левченко Ірину Олегівну, ученицю 11 класу Комунального закладу  «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів № 20 - дитячий юнацький центр «Сузір'я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»;
-Кривов’язюка Михайла Олексійовича, учня 11 класуКомунального закладу «Луцький ліцей № 3 Луцької міської ради Волинської області» Волинської області;
-Борща  Дмитра Олександровича, учня 10 класу Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради Сумської області;
-Ємець Миколу Анатолійовича, учня 10 класуКомунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської  районної ради Сумської області;
-Остапенко Поліну Олексіївну, ученицю 11 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 27 Полтавської міської ради Полтавської області»;
-Наконечного Владислава Сергійовича,  учня 9 клас Комунальної  установи  Сумської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 15  ім. Д. Турбіна, м. Суми  Сумської області;
-Андріященко Карину Андріївну, ученицю 9 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30  Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;
-Гадомського Андрія Ігоровича, учня 9 класу Зміївського закладу повної загальної середньої освіти Бериславської районної ради Херсонської області;
-Кириченко Вікторію Валентинівну, ученицю 9 класу Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради Полтавської області.

Дипломи ІІІ ступеня:

-Коленіченка Богдана Володимировича, учня 9 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №34 Чернігівської міської ради Чернігівської області;
-Бурянного Дмитра Віталійовича, учня 9 класу Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 6 Вінницької міської ради» Вінницької області;
-Мішуру Анастасію Олексіївну, ученицю 9 класу Сєвєродонецької середньої загальноосвітньої школи №10 Сєвєродонецької міської ради Луганської області;
-Терешка Дмитра  Сергійовича, учня 9 класу Летичівського навчально-виховного комплекс у №1 "Загальноосвітня школа -ліцей" Летичівської районної  ради Хмельницької області;
-Журук Катерину Вадимівну, ученицю 9 класу Ужгородської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей «Лідер» Ужгородської міської ради Закарпатської області
-Петрову Юлію Юріївну, ученицю 9 класу Переяслав-Хмельницької  гімназії Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області;
-Пушкар Вікторію Дмитрівну, ученицю 9 класу Комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей» Луцької міської ради» Волинської області;
-Лєпєхова Олександра Дмитровича, учня 9 класу Комунального закладу  "Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області;
-Лісового Олександра  Ігоровича, учня 9 класу Школи  І—ІІІ ступенів № 225 Оболонського району м. Києва;
-Думенка Костянтина  Андрійовича, учня 9 класу Калуської гімназії  імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області;
-Золотухіну Анастасію Юріївну, ученицю 9 класу Комунального  закладу «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів № 20 - дитячий юнацький центр «Сузір'я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»;
-Нікандрову Єлизавету Євгеніївну, ученицю 9 класу Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Чорноморської міської ради Одеської області;
-Пилявець Ангеліну  Андріївну, ученицю 10 класу Хмельницького   ліцею  №17 Хмельницької міської ради Хмельницької області;
-Карабан Катерину  Ігорівну, ученицю 11 класу Прилуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Прилуцької міської ради Чернігівської області;
-Демчука  Іова  Вячеславовича, учня 11 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2-ліцей» імені П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради Рівненської області;
-Котельку Сергія Михайловича, учня 11 класу Вугледарського  навчально-виховного комплексу «Політехнічний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Вугледарської міської ради Донецької області;
-Сідаша Олександра Ігоровича, учня 10 класу Комунального  закладу «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів № 20 - дитячий юнацький центр «Сузір'я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;
-Мельника Дмитра  Анатолійовича, учня 10 класу Херсонської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради Херсонської області;
-Зайця Михайла Михайловича, учня 10 класу Калуської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №3 Калуської міської ради Івано-Франківської області;
-Кириленка Іллю Віталійовича, учня 11 класу Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №49 Запорізької міської ради Запорізької області;
-Прунько Діану Миколаївну, ученицю 11 класу Івано-Франківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Івано-Франківської міської ради;
-Тимофійчук Каріну Сергіївну, ученицю 11 класу Чернівецької спеціалізованої загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №6 Чернівецької міської ради Чернівецької області.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2019 (75)
Вересень 2019 (128)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (137)
Травень 2019 (197)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше