» » » Завершилися Всеукраїнські олімпіадні змагання з трудового навчання
Інформація
  • Переглядів: 608
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-03-2019, 13:35
22-03-2019, 13:35

Завершилися Всеукраїнські олімпіадні змагання з трудового навчання

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Слайдер

Сьогодні у «Палаці Академічний» відбулося урочисте закриття ХХХVІІ Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з трудового навчання (технологій), де нагороджено переможців  інтелектуальних змагань. 
 
Привітала всіх присутніх Оксана Дятленко, методист Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»: «Ми всі отримали масу задоволення , багато вражень та емоцій від цих інтелектуальних змагань. Ми побачили, що цьогорічні результати олімпіади були набагато кращими ніж минулого року. Дякую організаторам, які огорнули нас своїм теплом та доклали великих зусиль, щоб ця олімпіада пройшла успішно».
 
«Шановні друзі! Ми мали честь приймати Вас у нас, на Буковині. В нас проходили різні конкурси і турніри, але я вважаю, що Всеукраїнська  учнівська олімпіада з трудового навчання – це олімпіада №1.  Ми бачимо реально інвестиції у Вас, дітей, які є сенсом нашого життя, нашої праці. Христофор Колумб сказав колись одну важливу річ – «Якщо хочеш переплести океан, май мужність втратити з поля зору берег». Я впевнена, що пропливаючи  океан перемоги над собою, уміння сконцентруватися, мобілізуватися і разом з тим попробувати щось нове, що Ви ті, які мають мужність перш за все жити, вчитися та визначати правильні цінності. Дивлячись на Вас я бачу, що наша країна непереможна. Нехай Господь допоможе нам здобути найбільшу цінність – мир, який залежить  від нашої єдності, щоденної молитви  та віри», – звернулася до присутніх  Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

«Мене вразила цитата одного з незалежних спостерігачів цієї олімпіади, який кожного дня бачив старання та пророблену роботу наших учасників – «Діти з усієї України на  Всеукраїнській учнівській  олімпіаді з трудового навчання (технологій), у Чернівцях,  власноруч змінюють  світ». Україна рухається вперед, ми пройшли великий шлях. Інколи ми хочемо рухатися швидше, а  інколи хочемо змінити рух, але важливо, щоб ми зберігали єдність  і тренд. Трудове навчання має формувати тренд розвитку освіти в Україні. Освіта має формуватися на основі життєвих компетентностей - це  не тільки знання,  а і вміння втілювати їх в життя», - зазначив експерт з питань освіти Центрального офісу реформ при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Сергій Дятленко.
 
Свої враження та емоції висловили абсолютні переможці олімпіади:
 
«Цей оліпіадний рух з трудовго навчання,  в якому я приймаю участь вже 4 роки,  дуже загартовує нас. Дякую всім хто був поруч, навчав та надихав. Особливо хочу подякувати своїй вчительці, яка підтримувала мене та допомагала крок за кроком іти до своєї мети», - підкреслила Анастасія Носкова, учениця 11 класу Опорного закладу «Кролевецький ліцей № 3» Кролевецької міської ради Сумської області.
 
«Важко передати словами ,який щасливий стояти зараз на цій сцені. Користуючись нагодою хочу подякувати членам журі, які чесно та достойно оцінили мої старання. Також слів подяки заслуговують мої конкуренти, які були гідними суперниками . Особливий поклін моєму вчителю, за те,  що вклав у мене багато зусиль і лише завдяки йому  я стою зараз тут», - поділився Станіслав Халімов,  учень 11 класу Бучанського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 4 Бучанської міської ради Київської області.
 
По завершенню урочистостей команда Чернівецької області передала символічний прапор олімпіади команді Сумської області.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше