» » » Відбулася Міська історико-краєзнавча конференція «Рогізна: погляд крізь роки»
Інформація
  • Переглядів: 1371
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-03-2019, 17:19
20-03-2019, 17:19

Відбулася Міська історико-краєзнавча конференція «Рогізна: погляд крізь роки»

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області / Слайдер

20 березня у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбулася Міська історико-краєзнавча конференція «Рогізна: погляд крізь роки».
 
Організаторами цього наукового форуму стали Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, Управління культури Чернівецької міської ради, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та Чернівецький коледж дизайну та економіки, особисто – доктор історичних наук Олександр Добржанський та викладач коледжу Микола Семенюк.
 
Участь у конференції взяли: директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Оксана Палійчук, завідувач сектору координації діяльності закладів вищої освіти та науки Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Михайло Павлюк, директор Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради Микола Собко, професор Олександр Добржанський, співробітник Буковинської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України Тетяна Сандуляк, український скульптор Володимир Гамаль. Крім того, науковці Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, працівники Чернівецького обласного краєзнавчого та художнього музеїв, Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського, Наукової бібліотеки Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка, студенти, учні, жителі мікрорайону та всі, хто цікавиться історією Рогізни.
 
Відкриваючи роботу конференції Оксана Палійчук зазначила: «Господь Бог наділив наш український народ особливою культурою і ця культура – у вишиванці, писанці, у нашому світосприйнятті, які ми відображаємо через слово, мову, мистецтво. Як пише Святе Письмо: «Де скарб ваш, там і серце ваше!». Оксана Михайлівна у своєму виступі наголосила на тому, що впершу чергу необхідно формувати українця та громадянина «на повний зріст», а далі – професіонала своєї справи, бо без пріоритетів у вихованні людини ми не досягнено висоти у формуванні професіонала. 
 
У ході роботи конференції було розглянуто широке коло історико-краєзнавчих аспектів у межах визначеної проблематики та презентований збірник матеріалів конференції. До нього також увійшли короткі твори відомих людей про Рогізну та бібліографія праць відомого буковинського письменника Івана Синюка.
 
Це вже другий масштабний історико-краєзнавчий захід у рамках відзначення 500-літнього ювілею від часу першої письмової згадки про поселення у мікрорайоні Рогізна. 
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (105)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше