» » » Відкрито Заставнівський Інклюзивно-ресурсний центр
Інформація
  • Переглядів: 482
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-03-2019, 14:43
16-03-2019, 14:43

Відкрито Заставнівський Інклюзивно-ресурсний центр

Категорія: Новини / Слайдер / Інклюзивна освіта

Сьогодні у Заставнівському районі відкрито Інклюзивно-ресурсний центр.
 
На урочистому відкритті були присутні: Михайло Павлюк, в.о. голови обласної державної адміністрації; Мирослав Заячук, заступник голови обласної державної адміністрації; Ірина Ісопенко, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Оксана Гринюк, начальник відділу інклюзивної, спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; районна влада, батьки, учні.
 
Для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної, загальної середньої освіти, у тому числі у закладах професійно-технічних освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження ІРЦ буде обслуговувати до  2000 дітей з особливими освітніми потребами, які проживають у Заставнівському районі, Кострижівській, Заставнівській , Юрковецькій та Вікнянській ОТГ. 
 
Крім того, фахівці ІРЦ надаватимуть психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами відповідно до їх потенційних можливостей психофізичного розвитку, які навчаються у закладах освіти (не відвідують навчальні заклади) та не отримують відповідної допомоги. Здійснюватимуть консультування, методичний супровід педагогічних працівників закладів освіти з питань організації інклюзивного навчання та батьків дітей з особливими освітніми потребами щодо особливостей організації надання психолого-педагогічної допомоги. Забезпечуватимуть інформаційно-просвітницьку діяльність серед мешканців міста з питань організації надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами.
 
На оснащення Інклюзивно-ресурсний центру у 2018 році з субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами виділено 200 тис. грн., що спрямовані на придбання обладнання довгострокового користування для інклюзивно-ресурсного центру. Для функціонування ІРЦ на 2019 рік з місцевого бюджету  виділено 155  тис. грн. 
З освітньої субвенції на оплату праці педагогічним працівникам Центру передбачено  1 260  тис. грн.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Травень 2019 (138)
Квітень 2019 (137)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)
Грудень 2018 (163)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше