» » » Обговорено актуальні питання організації проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Чернівецькій області
Інформація
  • Переглядів: 212
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-03-2019, 17:42
13-03-2019, 17:42

Обговорено актуальні питання організації проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Чернівецькій області

Категорія: Новини / ЗНО / Стрічка

13 березня 2019 року за участю методиста Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Оксани П’ясти, заступника директора Центру якості освіти – Андрія Вовка, завідувача відділу моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення Центру якості освіти – Любов Якименко на базі Чернівецького індустріального коледжу відбулася нарада з відповідальними за ЗНО в місті/районі/ОТГ та відповідальними за пункти тестування щодо підготовки, організації та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
 
Андрій Миколайович звернув увагу присутніх на важливості якісної організації та проведення пробного тестування в області, процедура якого максимально має бути наближеною до основних сесій ЗНО. 
 
Якименко Любов проінформувала щодо кількості зареєстрованих випускників в розрізі районів/міст/ОТГ для проходження пробного тестування. Загалом по області відсоток випускників закладів загальної середньої освіти, які виявили бажання складати пробне тестування, становить 81,1%
 
Оксана П’яста детально ознайомила відповідальних за пункти тестування з процедурою проведення пробного тестування, яке відбудеться 16 березня (українська мова та література), 23 березня (математика; історія України; хімія; фізика; англійська, німецька, французька мови; біологія; географія). Вона звернула увагу на те, що учасникам пробного тестування необхідно обов’язково роздрукувати запрошення з «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО» на сайті Івано-Франківського регіонального центру. Для пропуску на пункт тестування абітурієнтам необхідно мати наступні документи: паспорт, запрошення та квитанцію про здійснення оплати.
 
На завершення наради на пункти тестування були передані пакети необхідних документів.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Травень 2019 (138)
Квітень 2019 (137)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)
Грудень 2018 (163)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше