Інформація
  • Переглядів: 179
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-03-2019, 14:33
11-03-2019, 14:33

Орфей синіх гір

Категорія: Новини / 70 років від Дня народження В. Івасюка / Заклади позашкільної освіти області

Весна 70 років тому  подарувала нам величну людину, талановитого композитора, співака, справжнього лицаря української пісні – Володимира Івасюка.
«Весняний пісняр»… Так називав себе славний син землі  буковинської Володимир Івасюк, який народився, щоб створити Пісню –  довірливу і щиру, природну, справжню, яка лине від серця, від любові до життя, до людей, до матері. Час ніколи не зітре його ім‘я з людської пам‘яті.  Він був тим, хто народжується раз на століття, щоб засвідчити невмирущість української народної душі.
У Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання тривають заходи, присвячені ювілею засновника  української естрадної пісні, Героя України – Володимира Івасюка. 
Щодня в Центрі  звучить радіо-інформаційний вісник про життя і творчість Володимира Івасюка, пісні композитора,  проведено літературно-музичний захід  «Я залишив вам снів своїх красу»  за участю вихованців гуртків Центру; оформлена книжкова виставка «Твоя мелодія звучатиме завжди…»,  проведено  караоке-конкурс «Сузір’я пісень Володимира Івасюка», проведено мистецький захід «Орфей синіх гір»  за участю вихованців гуртків, батьків педагогів. Свято було наповнене  пахощами перших квітів,  невпевненим сонячним промінцем і, безперечно, благословенною у віках піснею Володимира Івасюка!
Діти ознайомилися з життям і творчістю композитора, відео спогадами побратимів композитора  Василя Зінкевича та Назарія Яремчука. У виконанні вихованців   вокальних гуртків Центру прозвучали пісні «Я твоє крило», «Я піду в далекі гори», «Нестримна течія», «Жовтий лист», «Мальви», «У долі своя весна», «Тільки раз цвіте любов»… 
Завершилося свято виконанням славнозвісної «Червоної рути», яка навіки залишилася символом душі Володимира Івасюка, а також національним символом України.
Наразі триває підготовка обдарованих дітей та молоді до обласного фестивалю-конкурсу «Рідна пісня», присвяченого 70-річчю від дня народження Володимира Івасюка.
Любімо рідну землю, плекаймо рідну мову, співаймо пісні Володимира Івасюка!
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Серпень 2019 (71)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (136)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше