Інформація
  • Переглядів: 237
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-03-2019, 10:17
6-03-2019, 10:17

Сузір’я пісень Володимира Івасюка

Категорія: Новини / 70 років від Дня народження В. Івасюка / Заклади позашкільної освіти області

Хіба є в  світі  українець чи українка, які б не знали й не шанували ім’я Володимира Івасюка? 4  березня  Україна відзначає 70-річчя  від дня народження  Героя України,  велета української пісні – Володимира Івасюка.  Його пісенна творчість є яскравою музичною пам’яттю епохи - це більше 100  пісень, кілька десятків інструментальних творів. Композитор залишив нам «…снів своїх красу», «Червону руту», «Літо пізніх жоржин», «Баладу про мальви»…  Майже кожна його пісня – то перлина. Його пісні входять до золотого фонду сучасної української естради.
 
Як треба цих пісень сьогодні! Як треба щоб молодь більше знала про Володимира Івасюка – легенду української пісні.
 
Не спадає інтерес до творчості  композитора  і у  вихованців Чернівецького обласного центу естетичного виховання «Юність Буковини». Впродовж тижня  в Центрі проводяться різноманітні заходи, впроваджуються нові форми виховної роботи, завдяки яким   вихованці глибше знайомляться  із життям та творчістю композитора.
 
4  березня  проведено караоке-конкурс за творами пісень Володимира Івасюка, в якому  взяли участь  батьки, педагоги та вихованці, всього близько 80 учасників. 
 
Діти ознайомилися з музичним фільмом «Червона рута» за участю Володимира Івасюка, Софії Ротару, Василя Зінкевича, Назарія Яремчука, ансамблю «Смерічка», які дали крила українській пісні. 
 
Особливий інтерес у дітей  викликав караоке-конкурс  за творами Володимира Івасюка. Діти із задоволенням виконували пісні: «Водограй», «Я піду в далекі гори», «Пісня буде поміж нас», «У долі своя весна», «Запроси мене у сни свої», «Балада про мальви», «Балада про дві скрипки». Перемогу здобула  мама вихованки НХК «Україночка» – Ротарь Світлана. Завершився  караоке-конкурс  колективним виконанням  пісні «Червона рута».
 
«Візьми з собою мою пісню – я в неї щастя наспівав», - звертається  поет до кожного із нас. Його музика вічно жива, а разом з нею живий і Володимир Івасюк.  
         
Молодий, могутній і сучасний!
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (55)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше