» » » Відбулася ІV регіональна науково-практична конференція
Інформація
  • Переглядів: 215
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-03-2019, 09:30
1-03-2019, 09:30

Відбулася ІV регіональна науково-практична конференція

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області

Згідно плану роботи Ради директорів на 2018/2019 н. р. та з метою висвітлення теоретичних і практичних аспектів впровадження сучасних педагогічних технологій, інноваційних методик навчання у підготовці молодших спеціалістів 27 лютого на базі Чернівецького коледжу дизайну та економіки відбулася ІV Регіональна науково-практична конференція «Сучасні педагогічні технології та інноваційні методики навчання в підготовці молодших спеціалістів: методологія, теорія, досвід, проблеми». 
На ній було представлено спектр питань з педагогіки, методології освіти, теоретико-методичних аспектів навчання та виховання, формування професійних компетентностей. Робота науково-практичної конференції була запланована таким чином, щоб усі бажаючі змогли обмінятися досвідом та оприлюднити результати власних досліджень у розрізі тих тем, якими вони володіють найкраще.
Участь у роботі конференції взяли педагогічні працівники 8 закладів вищої освіти області. Зокрема, Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка, Коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чернівецького коледжу дизайну та економіки, Чернівецького політехнічного коледжу, Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу, Вашковецького, Новоселицького, Чернівецького медичних коледжів Буковинського державного медичного університету.
Науково-практична конференція відбулася на високому науковому та організаційному рівні. Всі учасники конференції, які брали участь отримали сертифікати Ради директорів. Масштабність конференції, глибина обговорюваних питань, рівень представництва її учасників засвідчили, що педагогічні працівники коледжів і технікумів Буковини мають значний потенціал, виокремлюють та успішно реалізують інноваційні методики й педагогічні технології навчання в підготовці молодших спеціалістів.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше