» » » Стартував обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019»
Інформація
  • Переглядів: 1188
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-02-2019, 16:34
21-02-2019, 16:34

Стартував обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019»

Категорія: Новини / Слайдер / Учитель року

Мова, наша мова, мова кольорова,
В ній гроза травнева, тиша вечорова.
Мова наша, мова - літ минулих повість,
Вічно юна мудрість, сива наша совість 
Я без тебе, мово, - без зерна полова,
Соняшник без сонця, без птахів діброва.

Сьогодні відбулося урочисте відкриття обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -  2019».
 
Символічно, що цього року ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року- 2019» стартує саме  у  Міжнародний день рідної мови. Рідна мова- це саме життя, єдина універсальна скарбниця духовних надбань кожного народу.   І саме вчитель створює у чистій  дитячій душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - рідна мова.
 
За 23 роки життя конкурс «Учитель року» відкрив тисячі нових імен талановитих педагогів. Сьогодні вони зросли професійно, отримали наукові звання, розбудовують Нову українську школу.

Цьогорічний конкурс «Учитель року» об’єднав 35 кращих педагогів області, які віддані своїй справі, творчих, відкриті до нових знань та  готові ділитися своїми надбаннями. Учасники змагатимуться у п’яти номінаціях: «Учитель інклюзивного класу», «Географія», «Французька мова», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни».

Відкрила урочисте зібрання Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки: «Спочатку було Слово і світ постав словом Божим. Дорогі мої, представники найкращої і найвідповідальнішої професії в світі, словом творити людину це відповідально. Говорячи сьогодні про День рідної мови, розуміючи високу місію вчителя, задумаймося ще раз над тим, якими словами ми благословляємо кожного хто поруч з нами. Саме про це цей конкурс, про те, як благословити через предмет,  свою високу майстерність,  духовну і інтелектуальну зрілість,  професійні компетенції,  якими без перебільшення кожен  з присутніх володіє на надзвичайно високому рівні. Я впевнена, що спілкування, спільне перебування, переживання і ті родзинки досвіду, якими Ви обміняєтеся це буде тим Божим благословенням, яке допоможе  стати сильнішими та вправнішими. Хай допоможе Вам Бог!»

«Щиру зичу Вам успішного проходження всіх етапів конкурсу. Ви є переможцями перш за все над собою, адже Ви виявили сміливість прийняти в ньому участь, бажання показати себе, поділитися своїм досвідом.  Слово вчителя - це слово джерельної чистоти і правоти. Мовою  ми зв’язуємо покоління, нею продовжуємо рід, передаємо все, що набули для наших нащадків. Ми виконуємо надзвичайно відповідальну місію – готуємо покоління майбутнього. Разом здійснюємо реформу №1 в державі. Ми переконані, що вона буде успішною!», - звернувся до присутніх Мирослав Заячук, заступник голови обласної державної адміністрації.

Організаторами Конкурсу є Департамент освіти і науки облдержадміністрації та Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Бажаємо Вам успіхів у конкурсі, приємного спілкування, впевненості, віри в себе та в своїх учнів.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (82)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше