Інформація
  • Переглядів: 197
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-02-2019, 10:40
18-02-2019, 10:40

На крилах любові…

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

Напередодні Дня святого Валентина вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Палітра» Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини»  під керівництвом Вікторії Савчук запросили всіх бажаючих у свою творчу майстерню на святкування Дня  закоханих. Адже з кожним роком це свято набирає все більшої популярності,  значно розширюючи коло своїх шанувальників. Сьогодні воно сприймається, як день любові, як прекрасна нагода сказати про свої почуття найдорожчим та найріднішим. Саме темі любові і присвятили свій захід юні художники. Насамперед всі присутні мали можливість оцінити виставку творчих робіт вихованців гуртка «Палітра», яка створювалась під час карантину.  Керівник гуртка обрала для спілкування з своїми учнями популярний серед молоді  віртуальний контакт – челлендж. Постійно перебуваючи на зв’язку з усіма своїми вихованцями та надаючи консультативну допомогу у виконанні творчих робіт, Вікторія Валеріївна домоглась, щоб більшість вихованців гуртка встигли підготувати свої художні твори до свята.
13 лютого гості зібрались у фойє ІІ поверху.  Окрасою свята стала романтична фотозона «Валентинів день»,  дизайном і оформленням якої займались вихованці вищого рівня навчання гуртка «Палітра». Програма творчої майстерні складалась з декількох цікавих та корисних блоків: спочатку старші вихованці гуртка поспілкувались з присутніми про історію виникнення свята, нагадавши безсмертні літературні та художні твори, що оспівують кохання.  Далі керівник гуртка Вікторія Валеріївна запросила всіх гостей оцінити творчі роботи юних художників. Найкращі автори обирались голосами всіх присутніх -  дітей, батьків та керівників. Тож переможці були визнані всіма учасниками свята, отримавши  заслужені оплески та презенти. Звичайно ж,  найцікавішими  у творчій майстерні стали майстер-класи з виготовлення подаруночків до Дня святого Валентина, тренерами  на яких виступили найуспішніші вихованці вищого рівня навчання.  Кожний присутній зміг обрати для себе майстер-клас за своїми уподобаннями та ступінню складності.  
Всі учасники та гості творчої майстерні, мали можливість переконатись, що маленький подаруночок, з любов’ю зроблений власними руками, скаже більше про ніжні почуття до найдорожчої людини, ніж будь-яка дорога річ.
Святковий настрій на заході створили вихованки народного художнього колективу вокального гуртка «Мрія» (керівник Світлана Літовська) та вокального гуртка патріотичної пісні «Колорит» (керівник Ірина Кабачій), які подарували  присутнім ніжні та чарівні пісні про кохання.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше