» » » Відбувся ІХ зліт юних туристів-краєзнавців Чернівецької області
Інформація
  • Переглядів: 264
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 12-02-2019, 10:55
12-02-2019, 10:55

Відбувся ІХ зліт юних туристів-краєзнавців Чернівецької області

Категорія: Навігація / Новини

Чернівецьким обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді 08-09 лютого було проведено ІХ зліт юних туристів-краєзнавців Чернівецької області. У зльоті прийняли участь збірні команди 6 районів області та м. Чернівці. 
До проведення краєзнавчого зльоту долучилися провідні фахівці, науковці, Заслужені працівники освіти та культури України Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, Харківського політехнічного інституту, Чернівецького обласного краєзнавчого музею, Природничого музею ЧНУ. 
Зліт проходив в два етапи: перший день юні науковці мали змогу працювати на базі Харківського політехнічного інституту, Чернівецького обласного краєзнавчого музею (у експозиційних залах етнографії та археології) та Чернівецького природничого музею ЧНУ, підтверджували високий рівень теоретичної та практичної підготовки виконуючи тестові завдання, завдання із наочними експонатами, завдання із теоретичної підготовки відповідно до напряму секції.
Склад команди – 4 учасники: знавець етнографії та історії, юний науковець у області екології, знавець історії і археології та географ. 
Програма зльоту передбачала роботу на контрольно-експедиційному маршруті (виконання теоретичних та практичних завдань), роботу у творчих майстернях (захист дослідницької роботи) за наступними напрямами: «Фольклор і етнографія», «Історія та археологія», «Екологія», «Географія, геологія» та конкурс-захист короткотермінового дійства за темою «Календарно-обрядові дійства в зимовий період». Кожен з учасників паралельно працював на своїй секції, де гідно представляв район та захищав свої наукові напрацювання перед кваліфікованим журі. Учасники, виборюючи бали на своїй секції отримали спільний командний результат. Боротьба першого дня була непередбачуваною та інтригуючою, розбіжність у 3 бали збільшувала напругу.
Другий день проходив в кінозалі Чернівецького обласного краєзнавчого музею. Робота команди в повному складі розкрила всі свої таланти в конкурсній програмі: «Календарно-обрядові дійства в зимовий період». Діти з легкістю зібралися та з гордістю демонстрували звичаї та традиції саме свого району. 
За підсумками двох днів клопіткої праці юних краєзнавців, перше місце посіла команда Глибоцького району, друге команда Сокирянського району, третє місце зайняла команда Новоселицького району.
Чернівецький обласний центр висловлює подяку за допомогу та підтримку у проведенні ІХ зльоту юних туристів-краєзнавців Чернівецької області працівникам Чернівецького обласному краєзнавчому музею, Природничого музею ЧНУ, викладачам Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, Харківського політехнічного інституту. Згуртувавшись найкращі краєзнавці та науковці зробили неабиякий вклад в наше майбутнє - дітей.
Вітаємо переможців зльоту!
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше