» » » м. Чернівці: рятувальники навчали молодь, як першочергово діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій
Інформація
  • Переглядів: 99
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 11-02-2019, 17:30
11-02-2019, 17:30

м. Чернівці: рятувальники навчали молодь, як першочергово діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій

Категорія: Навігація / Новини

Надзвичайні ситуації провокують у людей різні психологічні стани – паніка, ступор, афект, шок та інші. Піддавшись хоча б одному з них, чи то під час пожежі, чи то внаслідок ДТП, людина може вчиняти дії, які призводять до непередбачуваних наслідків. Щоб навчити молодь та педагогів, як першочергово діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій, фахівці Служби порятунку Чернівецької області провели практичне заняття у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг.
Зокрема, рятувальники Управління ДСНС України у Чернівецькій області нагадали присутнім основні правила пожежної безпеки, алгоритми дій при виникненні надзвичайних ситуацій вдома, навчальному закладі, у місцях з масовим перебуванням людей тощо. Рятувальники акцентували увагу присутніх на надзвичайних ситуаціях, які виникали на Буковині, запропонувавши переглянути відеоролик про роботу Служби порятунку області. На практиці вогнеборці Управління продемонстрували всім, як правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння.
У свою чергу, психолог Управління ДСНС області розповів студентам та викладачам ліцею, які психологічні стани виникають у людини при надзвичайних ситуаціях, наголосив на своєчасності наданні першої психологічної допомоги потерпілим, свідкам, родичам людей, які потрапили у надзвичайні ситуації. Як правильно надавати першу психологічну допомогу, рятувальник продемонстрував за допомогою слайд-шоу та валізи психолога, додавши, що за будь-яких умов варто зберігати спокій, аби правильно та своєчасно ліквідувати загрози.  

Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Серпень 2019 (43)
Липень 2019 (66)
Червень 2019 (136)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше