» » » «Ми повинні займатися якістю освіти, і в першу чергу вихованням дітей»
Інформація
  • Переглядів: 1632
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-10-2011, 17:33
31-10-2011, 17:33

«Ми повинні займатися якістю освіти, і в першу чергу вихованням дітей»

Категорія: Навігація / Новини

Зазначила Любов Тарангул, заступник начальника Головного управління освіти, підбиваючи підсумки ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти під час чергової апаратної наради ГУОН ОДА.
«Зокрема тішить той факт, що в шестірку кращих педагогів, які зустрічалися з прем’єр-міністром України Миколою Яновичем Азаровим, увійшла наша переможниця Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року–2011 у номінації «Початкова школа» Оксана Корніївна Косован. Також серед 26 виступаючих блискуче виступила Оксана Покальська, директор Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Юрія Федьковича, а це вкотре вказує на високу повагу до освітян Чернівецької області», – підкреслила заступник начальника Головного управління освіти.
Ознайомившись з планом роботи Головного управління освіти на поточний тиждень, присутні заслухали Тетяну Тихон, старшого інспектора з харчування групи по господарському обслуговуванню та аудиту установ освіти області ГУОН ОДА. Тетяна Дмитрівна розповіла про стан харчування Хотинської загальноосвітньої (допоміжної) спецшколи-інтернат №1, Хотинської загальноосвітньої спецшколи-інтернат №2 та Вижницької загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів імені Назарія Яремчука. Відповідно до висновків доповідаючої було дано доручення.
«Розпочинається ІІ етап Всеукраїнських олімпіад. Нам необхідно його провести на високому рівні. Олімпіади повинні проходити прозоро та оперативно. Результати мають бути чесними, на них ніщо не має впливати», – наголосила Любов Тарангул.
На нараді було розглянуто питання щодо підготовки до колегії Головного управління освіти і науки, наради з начальниками відділів освіти. Детально проаналізовано стан підготовки до відзначення Дня студента. Особлива увага звернута на проведенні в закладах освіти Чернівецької області заходів до 93 річниці Буковинського віче.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (12)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше