Інформація
  • Переглядів: 722
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-01-2019, 17:20
30-01-2019, 17:20

26 планшетних ПК отримали учні Рукшинської ЗОШ

Категорія: Новини / Слайдер

Сьогодні в. о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк та директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Оксана Палійчук перебували з робочим візитом у Рукшинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
 
Рукшинська ЗОШ  є учасником всеукраїнського експерименту «Електронний підручник для загальної середньої освіти».  І саме сьогодні заклад отримав  26 планшетних ПК та персональний комп’ютер вчителя для 5-го класу. Планшетні ПК - це мобільні комп’ютери, які поєднують особливості портативних і кишенькових комп’ютерів. Планшетні комп’ютери мають універсальне рішення – екран, який обертається та відкриває приховану під ним клавіатуру.
 
«Переконаний, що нововведення, які сьогодні запроваджуються в освітньому закладі, підуть Вам на користь. Адже це свідчить про інноваційність, бажання іти в ногу з часом. Вчіться та показуйте гарний результат», - привітав в. о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк.
Михайло Вікторович вручив Почесну грамоту Чернівецької обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомі заслуги у справі навчання і виховання підростаючого покоління  колективу Рукшинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
 
«Успіх школи є тоді, коли є потужні кадри, прекрасні наполегливі учні та вчителі. Дякую, діти, дякую за Вашу наполегливу працю, за те, що ви стаєте переможцями олімпіад, обираєте професії, щоб служити громаді, гордо несете ім’я «Буковинець». Я пишаюсь Вами», - зазначила директор Департаменту освіти і науки Оксана Палійчук 
 
Нещодавно заклад відсвяткував своє 150-річчя. З цієї нагоди було випущено книгу «Літопис Рукшинської школи», автором якої є  історик-краєзнавець Яків Гайсенюк.
 
Довідково. У  експерименті всеукраїнського рівня «Електронний підручник для загальної середньої освіти» бере участь 50 шкіл України. Серед них 3 школи Чернівецької області, в число яких входить Рукшинська ЗОШ.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (10)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше