» » » Духовно-моральні цінності в Новій українській школі
Інформація
  • Переглядів: 880
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-01-2019, 22:27
24-01-2019, 22:27

Духовно-моральні цінності в Новій українській школі

Категорія: Новини / Стрічка / Нова українська школа

Морально-духовно багатою людиною вважають людину, яка живе в гармонії із собою і світом, в якої сформовані духовні цінності, тобто ті якості і риси, життєві установки, що існують для кожної людини, що становлять її ідеал.
 
Саме сьогодні, 24 січня , відбувся на базі приватного навчально-виховного комплексу «Соломон» обласний семінар-практикум «Духовно-моральні цінності в Новій українській школі». В урочистому відкритті взяли участь: Ірина Ісопенко, заступник директора Департаменту освіти і науки; Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи ІППО ЧО; Ніна Вітковська, в.о. начальника управління освіти Чернівецької міської ради; Галина Поштар, голова Чернівецької міської профспілки працівників освіти; Марія Одинак, завідувач НМЦ безперервної педагогічної освіти; Василь Федорак та Іван Найда, методисти НМЦ СГД ІППО ЧО та Алла Гайсан, директор НВК «Соломон».
 
Реалізація завдань семінару-практикуму здійснювалося трьома модулями: організаційно-теоретичним, під час якого було окреслено актуальні проблеми  викладання курсів духовно-морального спрямування; практичним модулем, зокрема фрагментами уроків з християнської етики в 3,7 та 9 класах; методичним вернісажом та методичними трибунами,  на яких було продемонстровано фрагменти майстер-класів переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2018» у номінації «Учитель курсів духовно-морального спрямування». 
 
Педагоги області відносять проблему духовного виховання підростаючого покоління сьогодні до ряду глобальних. Духовне відродження української нації неможливе без змін у всіх сферах життя: в економіці, культурі й у свідомості. Тому проблему пожвавлення національної свідомості нинішнього покоління українців і формування такої свідомості в нового покоління можна назвати і морально-етичною, і психолого-педагогічною, і суспільно-політичною. Її правильне рішення може стати для України досягненням.
 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше