Інформація
  • Переглядів: 136
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-01-2019, 10:10
17-01-2019, 10:10

17 січня — Міжнародний День дитячих винаходів

Категорія: Новини / Для учнів та студентів

Діти — милі створіння, для них винахідливість є їх природнім станом. Кожен може пригадати себе в дитинстві зайнятим над чимось, як нам здавалося дуже важливим. Ми створювали пісочні замки, розбирали іграшки, а часом і побутову техніку … клеїли, ліпили і всьому цьому не було кінця. А потім ми подорослішали і багато хто забував про свої дитячі фантазії.

Але згідно зі статистикою, кожного року понад 500 000 дітей винаходять різні корисні пристрої. Всі дитячі винаходи, вносять в наше життя корисні нововведення і значно полегшують його.

Винаходи, які  були створені дітьми:

  • Джек Андрака, американський школяр любив науку з самого раннього дитинства і вже в 15 років створив тест, який виявляв злоякісну пухлину на стадії зародження. До цього подібна діагностика коштувала дуже дорого і займала багато часу, до того ж не виявляла захворювання на стадії зародження. Винахід Джека зберіг життя багатьом людям.
  • Бен Франклін довів, що блискавка має електричну природу, згодом розробив проект громовідводу. Став першим, хто застосував електричну іскру для вибуху пороху, ще він змайстрував крісло-качалку, а також винайшов біфокальні окуляри.
  • У 1930 році Джордж Ніссен з захватом дивився на виступ повітряних гімнастів і побачив, що в кінці номеру вони стрибають на страхувальну сітку і вистава завершується. 16-річний підліток почав міркувати і вирішив змайструвати пристрій, на якому можна б було стрибати в повітрі і виконувати різні трюки, так був створений батут.
  • Коли Френку Епперсону було 11 років він винайшов фруктовий лід на паличці. Все сталося немов випадково. Френк забув дерев’яну паличку в склянці з соком на вулиці, ніч була морозною і вранці він виявив, що його сік і справді може бути на паличці. Через 2 роки, в 1925 це морозиво було в кожному магазині Америки і коштувало всього 1 цент.
  • Улюбленим заняттям Честера Грінвуда було катання на ковзанах, але як і всі діти він ненавидів в’язані шапки і шарфи. Одного разу в 15-ти річному віці йому на думку прийшла чудова ідея. Честер з’єднав обідком 2 металевих дрота, а бабуся погодилася допомогти онуку і прикрасити цей винахід хутром. Через багато років Честер продав свій винахід американській армії, і в другу світову війну варіація хутряних навушників успішно експлуатувалася в екіпіровці військових.
 І це не весь перелік дитячих винаходів, а лише невелика його частина. Напевно, і ваш малюк чимось дуже захоплений. Підтримайте його в цей день подаруйте йому своє схвалення і підтримку. Хто знає, можливо, саме ви станете батьками ще одного експериментатора, який допоможе полегшити, а можливо і врятувати безліч людських життів
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2019 (41)
Серпень 2019 (93)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (136)
Травень 2019 (197)
Квітень 2019 (138)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше