» » » Олімпіада з мови іврит та єврейської літератури – це підтвердження статусу нашого багатокультурного, багатомовного та толерантного краю
Інформація
  • Переглядів: 177
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-01-2019, 12:02
11-01-2019, 12:02

Олімпіада з мови іврит та єврейської літератури – це підтвердження статусу нашого багатокультурного, багатомовного та толерантного краю

Категорія: Новини / Стрічка

Наш край – дивовижний. Дух полікультурності, дух співжиття і взаємоповаги представників різних культур став ідеалом і для тих, хто проживає в Чернівцях, і для тих, хто покинув свою маленьку батьківщину. За словами відомого німецького публіциста Георга Гейнцена: «Чернівці – це місто, де «фірмани фіакрів сперечалися про Карла Крауса, де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше, ніж кав’ярень». 
 Вагомий вклад у культуру нашого краю внесли представники багатьох спільнот, що споконвіку жили й живуть на цій мальовничій землі.
 
Сьогодні, 11 січня 2019 року, у спеціалізованій загально-освітній школі №41 «ОРТ» м.Чернівці з вивченням єврейського етнокультурного компоненту відбулося урочисте відкриття олімпіади з мови іврит та єврейської літератури за участі Олександри Холевчук, головного спеціаліста відділу інклюзивної, спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації; Тамари Богачик, заступника директора з науково-методичної роботи ІППО ЧО; ; Таміли Вірсти, методиста НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин ІППО ЧО; Людвіги Цуркан, директора спеціалізованої загально-освітньої школи №41 «ОРТ» м.Чернівці з вивченням єврейського етнокультурного компоненту.
 
У вітальному слові Олександра Ігорівна привітала всіх від імені директора Департаменту освіти і науки Оксани Палійчук та зазначила: «Олімпіади виникли давно, але їхня місія залишилася незмінною – виявити найсильніших, найрозумніших, найталановитіших. Сьогодні для вас, дорогі учасники олімпіади, розпочався відповідальний день, але це ще одна сходинка, на яку ви маєте піднятись, ще один бар’єр, який необхідно подолати. Успіху вам у всіх починаннях!»
 
Тамара Богачик від імені оргкомітету та директора ІППО ЧО Григорія Біляніна привітала учасників із відкриттям олімпіади та наголосила: «Ми віримо, що ваші знання є надійною опорою для розвитку дружніх стосунків між народами. Адже на молоде покоління покладено велику відповідальність за майбутнє та розвиток і процвітання нашої держави».

З побажаннями якнайуспішніше виконати роботу, досягнути високого результату звернулася Таміла Сергіївна. Також окреслила алгоритм проведення олімпіади, зупинившись на основних аспектах проведення інтелектуального змагання.
Робота олімпіади триває.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Червень 2019 (128)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше