» » » «Succеs!» – лунало для всіх юних знавців французької мови
Інформація
  • Переглядів: 309
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-01-2019, 15:14
9-01-2019, 15:14

«Succеs!» – лунало для всіх юних знавців французької мови

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка

9 січня на базі Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з французької мови. На сьогоднішній день саме французька є основною мовою у 35 країнах світу. Вона є мовою багатьох знаних філософів та письменників: Монтеск’є, Вольтера, Сартра тощо. Позаяк для інтегрування  у світовий освітній та науковий простір варто якомога більше приділяти увагу вивченню іноземної мови, зокрема французької. Саме тому в цей день зібралися потужні і перспективні юні знавці цієї мови, аби довести свої знання та вміння. 
 
В урочистому відкритті взяли участь Т. М. Курик, головний спеціаліст відділу професійної освіти та ліцензування Департаменту освіти і науки ЧОДА; О. Д. Гаврилащук, головний спеціаліст відділу інклюзивної, спеціальної позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки ЧОДА; Г. В. Руда, заступник директора з науково-навчальної роботи та міжнародних відносин ІППОЧО, кандидат психологічних наук; В. А. Гладка, доцент кафедри романської філології та перекладу ЧНУ ім. Ю.Федьковича, кандидат філологічних наук, голова журі;  Н. В. Блажевська, методист НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин ІППОЧО, відповідальний секретар. 
 
Із вітальними словами до учасників олімпіади та їхніх вчителів звернулася Тетяна Курик та привітала із початком ІІІ етапу, побажала гарних результатів, щоб учасники гідно змогли представити нашу область. До привітальних слів долучилася Галина Руда, наголосивши на тому, що ми зараз спостерігаємо результат тісної співпраці учнів та наставників, а також усіх присутніх, адже тільки той досягає успіху, хто розуміє і знає його цінність.  
 
У цьому етапі взяли участь учні 9-11 класів освітніх закладів області та м.Чернівці. Олімпіада передбачає 4 тури: письмова творча робота, аудіювання, читання та говоріння.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Червень 2019 (128)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше